Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs w Stowarzyszeniu księgowych-warto???

wróć do serwisu Księgowość 58 odpowiedzi w tym temacie

#21 magda_karolina

magda_karolina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2016 - 20:06

A co sądzicie o szkoleniach online (e-learningowych)? Zastanawiam się czy w ogóle warto poświęcić czas i pieniądze - wiem, że nie są duże, ale wyrzucać bez sensu też nie warto? Te oferowane przez Master Biznes wydają się sensowne: http://www.masterbiz...zkolenia-online

#22 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 21:48

Witam, ja po skończeniu studiów bardzo chciałem podjąć pracę w obszarze księgowości jednak brakowało mi niestety wiedzy ponieważ ukończylem matematyke i zarządzanie produkcją na politechnice. I stopień był dosyć łatwy w moim mniemaniu(mimo ze nie mialem stycznosci z ksiegowaniem nigdy wczesniej). Jednak potem odrazu zrobiłem II stopień i dosłownie w ciągu tygodnia od otrzymania dyplomu znalazłem nową pracę w której jestem już do dziś i nawet awansowałem na głównego księgowego.W między czasie założyłem małą spółkę świadczącą usługi księgowe(w domu po pracy na etacie). Z zarobków jestem bardzo zadowolony. Obecnie jestem na finiszu III stopnia SKWP i w planach mam zrobienie ostatniego IV stopnia na dyplomowanego księgowego w Wawie. Kursy polecam wszystkim, ponieważ wynosisz konkretną wiedzę i konkretne umiejętności i to że wyłożysz ponad 3 tys na taki kurs nie jest równoznaczne z tym ze dostaniesz papier, ponieważ w każdej grupie w której byłem wcześniej był jakiś odsetek uczestników który po prostu nie ukończył tego kurs.

#23 agnieszkajas

agnieszkajas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:05

zawsze warto poszerzac swoja wiedze i podnosci kwalifikacje, bo za tym zawsze idzie zysk:) ja bylam w arc.pl na kursie https://www.arc.pl/s...glowny-ksiegowyi nie zaluje wydanych pieniedzy. Bardzo fajni, merytoryczni wykladowcy i dobra organizacja szkolenia. bylam na nim we Wroclawiu, ale w innych miastach tez organizuja.

#24 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 13:43

Którego wykładowcę ze SKwP polecacie?

Pani Henryka Makowska czy Wiesława Moczydłowska?

I kogo Pani wybrala/ Jest Pani zadowolona z kursu?

#25 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 19:55

Kończę studia licencjackie z finansów i rachunkowości, zamiast isc na magisterkę zastanawiam się nad zrobieniem kursów w SKwP. Czy to dobra decyzja? I czy powinnam iść na I stopień czy może już na II. Miałam dużo z podstaw na początku studiow, ale boje się ze dużo wyparowało przez 2 lata.

#26 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 590 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 23:15

Szczerze? To taki kurs do niczego ci się nie przyda. Jak chcesz pomyśleć nad czymś konkretnym, to pomyśl nad kursem szpiegostwa gospodarczego i ochrony zasobów informacyjnych organizacji  http://specjalista.e...rganizacji.html

#27 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 10:17

Witam,

Mam do sprzedania Zbiór zadań z rachunku kosztów, podstaw rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami Małgorzaty Trentowskiej, wyd. SKWP. Książka polecana na III stopniu certyfikacji.

#28 Guest_blondynka2918

Guest_blondynka2918
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 14:01

moim zdaniem kurs księgowości własnie sporo daje.. można sie przyuczyć do zawodu. Ja co prawda kończyłam kurs nie w stowarzyszeniu księgowych a w Ośrodku Kształcenia Zawodowego Kursal, ale jestem bardoz bardzo zadowolona i nie żaluję decyzji.

#29 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:56

Swoich pracowników wysłałem do firmy zajmującej się szkoleniami - przejdź do strony internetowej  mają korzystne ceny, oraz profesjonalne podejście do kursów. 

#30 Guest_Kalina

Guest_Kalina
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 17:20

Kończył ktoś kurs w FRR (Fundacja Rozwoju Rachunkowości) ? Polecacie kurs Kadr i płac organizowany w Warszawie w tej fundacji?

#31 dianaj

dianaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 10:35

Witam. temat dość dawno poruszany, ale może ktoś doradzi. Chcę pracowac jako księgowa. mam za sobą ponad roczną pracę w biurze rachunkowym, wykształcenie w tej brańzy-żadne. Moje pytanie brzmi czy zdecydowac się na studia podyplomowe czy na kurs w Stowarzyszeniu Księgowych? Czy certyfikaty, które otrzymuje się po zakończeniu kursu są istotne na rynku pracy (np. certyfikat uprawniający do podjęcia pracy jako specjalista ds. księgowości). Studia podyplomowe w moim mieście nie dają żadnego certyfikatu.

proszę o pomoc i pozdrawiam

#32 Donati

Donati

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 21:08

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Tchórz po tysiąckroć umiera, dzielny raz tylko.

#33 Guest_Natalia P.

Guest_Natalia P.
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 15:01

Witam jestem po studiach 2 lata miała sporo rachunkowości ma I stopniu i drugim trochę mniej. Zapisałam się na 2 stopień certyfikacji czy uważacie ze po delikatnym przypomnieniu nowy materiał będzie do opanowania? Pracuje obecnie nie w zawodzie tak naprawdę nigdy q księgowości nie pracowałam ... proszę o poradę

#34 Noowiks

Noowiks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:29

widzę zachwalacie ten kurs, aż sam się zastanowie.

#35 aszag

aszag

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:36

Nigdy nie miałem z tym styczności i się na tym nie znam. Dlatego kompletnie nie jestem w stanie pomóc...

Powiedziałem chłopcu, że ze mnie dziwny staruch - rzekł. - Teraz właśnie muszę tego dowieść.

#36 Guest_martaa02

Guest_martaa02
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 16:37

Witam,

ja mogę polecić firmę GoWor.pl do ukończenia szkolenia Księgowości. Bardzo dobra organizacja, świetni trenerzy z doświadczeniem. Dobra organizacja. Bardzo polecam!

#37 frych47

frych47

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 19:01

O, wielkie dzięki :) Z całą pewnością przydadzą mi się te informacje :)

Każdy zakochany człowiek poszukuje straconej części samego siebie.

#38 Ania8787

Ania8787

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 10:40

Ukończyłam licencjat z rachunkowości, ciężko było mi znaleźć pracę, ponieważ nie miałam żadnego doświadczenia. Potrzebowałam praktyki, której niestety, ale na studiach nie przekazują. Postanowiłam ukończyć kurs księgowości, zrobiłam to w Goworku w Warszawie. Zastanawiałam się też nad Stowarzyszeniem ..., ale uważam, że jak na taką cenę to jest zbyt dużo osób w jednej grupie. W Goworku było nas 10 osób i to jest super sprawa. Wykładowca posiadał bardzo dużą wiedzę praktyczną, świetnie ją przekazywał, ostatniego dnia otrzymałam certyfikat co było miłym zaskoczeniem, że tak szybko. Ogólnie nie zamieszczam opinii na forach, ale dzięki temu szkoleniu otrzymałam pracę :))))))

#39 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19006 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 06 listopad 2017 - 10:59

"...........dzięki temu szkoleniu otrzymałam pracę.........."

raczej trudno uwierzyć ;)

szkolenie rozwija, utrwala wiedzę zdobytą wcześniej.....ale na pewno nie warunkuje otrzymania pracy

....ale, co reklama to reklama :lol: :lol: :lol:

#40 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 19:23

Witam, mam pytanie do osob, ktore ukonczyly 3 stopien na głownego ksiegowego w skwp we Wrocławiu.proszę o jakies podpowiedzi jak wygladal egzamin i czego mozna sie spodziewać? Zdalam stopien 2,ktory wydawal mi sie jasny i ogarniety przez wykładowców, a właściwie przez głownego prowadzącego. W przypadku 3 stopnia jestem troche przerazona bo poki co, trochę to wygląda na " groch z kapusta ". Z góry bardzo dziękuję za pomoc i cenne informacje. Pozdrawiam Gosia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych