Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie polisa

wróć do serwisu Księgowość 155 odpowiedzi w tym temacie

#121 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 13 październik 2017 - 08:55

Moim zdaniem warto mieć dodatkowe ubezpieczenie. Nigdy nie wiadomo, co się przytrafi.

#122 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 20 październik 2017 - 14:15

Jestem podobnego zdania, nie wiadomo, co będzie w przyszłości, chociaż każdy myśli, że nic złego nie może się mu przydarzyć bywa różnie. Sama jakiś czas temu miałam mały epizod onkologiczny i trochę zmieniłam podejście do życia. Sprawdźcie sobie http://www.viennalife.pl ta firma zajmuje się ubezpieczeniami, potrafią doradzić, mogą też pomóc w ulokowaniu oszczędności.

#123 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 25 październik 2017 - 11:18

ubezpieczenia to konieczność, wszystko może się w życiu zdarzyć i lepiej być na coś takiego przygotowanym.

#124 Guest_mikeros

Guest_mikeros
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 09:23

Na ubezpieczeniach nie ma co oszczędzać, szczególnie ubezpieczenie na życie jest istotne. Ja mogę polecić Wymarzone Perspektywy w Raiffeisen Polbank, bardzo uczciwa oferta, zabezpieczenie aż do 80 roku życia.

#125 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 13:22

to prawda, lepiej je mieć i nie skorzystać niż odwrotnie.

#126 Guest_chec

Guest_chec
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 15:20

Z tego samego założenia wychodzę. Lepiej mieć ubezpieczenie i go nie potrzebować, niż potrzebować a nie mieć. Dlatego już od kilku lat mam wykupione ubezpieczenie zdrowotne w PZU, żyje się po prostu spokojniej, bez obaw o siebie i rodzinę.

#127 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 10:04

właśnie, ja mam takie ubezpieczenie praktycznie od wszystkiego, nawet od porwania przez kosmitów :P  bo mam na względzie przede wszystkim moich bliskich oraz ich bezpieczeństwo oraz zdrowie.

#128 Marian2

Marian2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:48

Myślę, że na tym nie ma co oszczędzać. Trzeba wybrać najszerszy pakiet. Wtedy można spać spokojnie.

życie nie dzieli się po prostu na rzeczy ponure i wesołe. Pośrodku jest pośrednia strefa cienia

#129 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 16 listopad 2017 - 13:45

z agentami zgadzam się jak najbardziej macie racje

read this post here

#130 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 647 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 12:38

i co? Zdecydowaliście się na jakieś konkretne ubezpieczenie?

#131 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 22:27

hej, ja potrzebuję porady, czy ktoś z Was zna może ubezpieczenia Namysłów: agencja-widex.pl/???Jakieś opinie, rady?

#132 wadas26

wadas26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 13:08

Ja zawsze kieruję się różnymi rankingami w sieci. To jest najlepsze możliwe rozwiązanie, bo dzięki temu możemy porównać kilka ofert. Zobaczcie sobie na przykład tu https://www.rankingu...eczennazycie.pl

Nasza odpowiedzialność zaczyna się od wyobraźni.

#133 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:09

Rankingi są ok, ale dobrze jest też samodzielnie poszukać ofert i je po prostu porównać. Od siebie mogą zaproponować ubezpieczenia na życie od Nationale Nederlanden https://www.nn.pl/ub...czenie-na-zycie  . W mojej ocenie to atrakcyjna oferta także warto popatrzeć i porównać sobie z innymi.

#134 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 15:22

W concordii bardzo dobre mają oferty, w przypadku nieszczęśliwego wypadku można dużo zyskać (nawet zostawić po sobie dla rodziny)

#135 Guest_niekonczy

Guest_niekonczy
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 20:42

Ubezpieczenie na życie to ten rodzaj ubezpieczenia na którym nie warto oszczędzać. Warto wybrać odpowiednie - w końcu ma nas dobrze chronić do końca życia. Bardzo fajną ofertę w tej materii ma Raiffeisen Polbank, ubezpieczenie Wymarzone Perspektywy.

#136 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:57

warto poznac różne oferty

produkujemy według standardowych wzorów

#137 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 16 grudzień 2017 - 17:06

Warto rozważyć ubezpieczenie na życie z UFK - to połączenie ubezpieczenia z inwestycją. Polecam tą opcję jednak tylko osobom szukających dłuższej ochrony i długoterminowych inwestycji. Polisa z UFK Vienna Life powinna się sprawdzić - można ją obsługiwać przez internet, co sporo ułatwia, tu http://www.viennalif...rzadzaj-polisa/jest o niej trochę.

#138 AndrzejKraw

AndrzejKraw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 15:37

Ja mogę polecić ubezpieczenie w PZU http://pzuagent.pl/polisa.html Chyba jedyna firma, na której jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

#139 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 10:37

Zgadzam się z  @AndrzejKraw, jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony ;) a jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie, to PZU ma bardzo szeroką ofertę. 

#140 Guest_niebojesie

Guest_niebojesie
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 11:18

Dlatego warto się ubezpieczać. My z żoną zdecydowaliśmy się wykupić ubezpieczenie na życie w PZU i jest to bardzo dobra decyzja. Mamy nadzieję, że nigdy się nie przyda, ale lepiej być mądrym przed szkodą.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, polisa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych