Skocz do zawartości

Staż pracy

staż pracy

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 12:09

Pracownik przyniósł zaświadczenie z Agencji Nieruchomości Rolnych, że był zatrudniony w państwowym gospodarstwie rolnym.Pod tabelą, w której wskazane były lata i miesiące zatrudnienia (2 pełne lata) oraz wynagrodzenie (w tym 3 miesiące: styczeń, czerwiec, grudzień – wykazany: brak list płac, 3 miesiące: wrzesień – listopad – wykazany: nie występuje na listach płac) oraz wpis: wynagrodzenie za fundusz premiowy za rok gospodarczy, ponadto w kolumnie "przepracowane dni / godziny wskazano w 5 miesiącach liczbę przepracowanych dni (od 23 do 25) i godzin, w 12 miesiąca brak / brak , w 1 miesiącu - 1 dzień pracy /10 godzinwpisano: „Brak akt osobowych. Wynagrodzenie VII.xx do VI.xx przyjęto z zestawienia do funduszu premiowego 19xx/xx, składki ZUS odprowadzano na ogólnych zasadach.”Czy na podstawie takiego zaświadczenie mogę doliczyć pracownikowi staż pracy, w tym do nagrody jubileuszowej?Pozdrawiam

#2 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 11:11

Ja bym doliczył tylko poświadczone okresy pracy - nie za bardzo rozumiem jak wygląda to zaświadczenie, ale domyślam się że jest napisane ile oni rzeczywiście tego czasu wyliczyli o tym samy bym się sugerował.

#3 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 21 styczeń 2013 - 11:24

ja również uznałabym poświadczenie okresów zatrudnienia na podstawie tego zaświadczenia (musi to dotyczyc odległego okresu, skoro takie braki w dokumentacji)
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: staż pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy