Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe online wybrać?

wróć do serwisu Księgowość 156 odpowiedzi w tym temacie

#141 Biuro Rachunkowe Em-Ka

Biuro Rachunkowe Em-Ka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:45

Polecamy nasze usługi. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami księgowymi. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez naszą firmę ofertą. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. http://www.szczecin-ksiegowosc.pl

Biuro Rachunkowe Em-Ka w Szczecinie.

Zapraszamy

http://www.szczecin-ksiegowosc.pl/

#142 Guest_karol434

Guest_karol434
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 14:23

Jak dla mnie najlepsza opcja to korzystanie z biura rachunkowego. Sam korzystam z usług biura GAMA na Białołęce. Zawsze wszystkie rozliczenia wykonywane są na czas, nigdy też nie zdarzyła się jakakolwiek pomyłka

#143 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 07:44

Na pewno wybór do łatwych nie należy, patrząc na to, jak wiele biur rachunkowych mamy do dyspozycji w Polsce. Można szukać na różne sposoby, jak przez czytanie na temat biur i tego, jakie powinny być. Artykułów poradnikowych nie brakuje w sieci: http://poradnikowy.n...j-dzialalnosci/, co zresztą doskonale widać. Dobre biuro rachunkowe powinno mieć nie tylko dobrą opinię, ale też spełniać nasze potrzeby, a wiadomo, że specjalizacje bywają różne.

#144 Guest_natalia

Guest_natalia
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:49

Nie wybieraj online. Na pewno z czasem to ograniczy dzialałnosć i i tak trzeba będzie przenieść się do normalnego. Domyślam się że jeżeli chcesz biuro online to masz niewiele dokumentów. Tu propozycja samodzielnego prowadzenia z mojej strony - kupujesz dobry program (reset2, insert, etc.) i działasz. Jak ju nie dajesz rady, szukasz biura rach. z tym samym programem (zgodność pod import) i w trymiga przekazujesz dokumenty, bazy, etc. Polecam taki sposób działania.

#145 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 09:49

Ja wybrałem MG-Finanse Gdańsk i jestem bardzo zadowolony. Księgowość na poziomie i nie muszę się martwić o sprawy mojej firmy. Naprawdę polecam!

#146 Puwas

Puwas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 18:30

Moim zdaniem internetowe biuro rachunkowe jest najlepszym wyborem. Nie musisz stać w urzędach i tracić czasu na dojazd, masz dostęp do konsultanta przez cały dzień. Na dodatek zyskujesz dodatkowe narzędzia takie jak CRM, analizy do faktur i oczywiście sam program do fakturowania. 

#147 Wanor

Wanor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 09 październik 2018 - 21:07

Nie do końca księgowy, ale jak najbardziej do fakturowania – http://csmart.pl – u nas sprawdza się świetnie, a ponieważ to CRM, pozwala na dużo sprawniejsze zarządzanie sprzedażą i bazą klientów. 

#148 cenova

cenova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 10 październik 2018 - 09:44

Niewielkie operacje księgowe warto prowadzić samodzielnie, korzystając z tanich systemów.

#149 proteinmode

proteinmode

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 październik 2018 - 10:31

Ja korzystam z Wfirmy i jestem zadowolony, ale rozwiązań jest prawdę dużo i wszytko zależy od potrzeb

#150 Guest_morus

Guest_morus
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 15:27

Wolę biura stacjonarne. U nas w e Wrocławiu jest rewelacyjne biuro na Łęczyckiej- Super Księgi. Dla mnie najlepsze , zadowolony jestem bardzo ze współpracy

#151 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 11:54

Sprawdzony księgowy to podstawa. Dlatego mogę polecić Wam mojego sprawdzonego księgowego Pana Macieja Godlewskiego z MG-Finanse. Biuro gromadzi informacje kadrowe mojej firmy, jak akta osobowe, listy wynagrodzeń oraz inne dokumenty świadczące o wypłatach pracowników, świadczeń ubezpieczenia społecznego czy funduszu socjalnego. Wiem, że dokumentacja jest w bezpiecznym miejscu i pracownicy zajmują się takimi sprawami na bardzo wysokim poziomie, przez co mogę spać spokojnie i nie martwić się o sprawy rachunkowe mojej firmy. Naprawdę warto, polecam!

#152 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 11:17

Polecam bardzo dobre biuro prawoipodatki.com, sama korzystam z ich usług i jeste bardzo zadowolona

#153 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 listopad 2018 - 12:20

Ja współpracuję z kancelarią KORF, która gwarantuje mi najwyższą jakość usług. Przydaje sie to w momencie, gdy ktoś prowadzi firmę, bo nie muszę się niczym przejmować i zawsze wszystko jest gotowe na czas, więc polecam.

#154 Guest_EnnyWacc

Guest_EnnyWacc
  • Goście

Napisano 03 listopad 2018 - 14:09

Szczerze online to nie polecam. Są problemy. Jednak kontakt z żywym człowiekiem jest bezcenny, zwłaszcza wtedy, gdy trzeba omówić jakiś problem. Tu mogę polecić Biuro Rachunkowe Jadwiga Adamus. Są z Warszawy, ale obsługują również klientów z innych miast

#155 piotrek56

piotrek56

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 15:06

Niezbyt się na tym znam... W związku z tym nie będę w stanie pomóc.

Nasze szczęście zależy od nas samych – Arystoteles

#156 JAGUS Małgorzata Jagusiak

JAGUS Małgorzata Jagusiak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 12:56

Bez względu na lokalizację prowadzonej działalności biuro rachunkowe wyrachowani obsłuży każda firmę.

Nasze Biuro działa w systemie on-line, co znacząco ogranicza czas przedsiębiorców na zbędne formalności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura na stronie www.wyrachowani.pl

Mamy wiele do zaoferowania tylko musisz do nas trafić.

#157 makarewic

makarewic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 12:52

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli. Soren Kierkegaard

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych