Skocz do zawartości

Gdzie szukać pracowników z białorusu, u...

wróć do serwisu Kadry 73 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_zaratss

Guest_zaratss
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:53

Bardzo mi pomogli w sprowadzeniu pracowników z Ukrainy w agencji Worksol ze strony worksol.pl. Mogę za nieduże pieniądze zapełnić etaty a przy okazji to jest też dobry potencjał ludzki, osoby, którym się chce pracować. Szczerze powiem, że jestem z nich bardziej zadowolony niż z Polaków, którzy często symulują, chodzą na zwolnienia itp.

#42 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:47

Ja polecam SAS Logistic specjalizują się rekrutacją tylko pracowników ze Wschodu. Mają swoje biura na Ukrainie. Klienta nie obchodzą żadne formalności z legalizacją itd. wszystko załatwiają kompleksowo

#43 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:29

No właśnie jak szukasz pracowników to najlepiej przez agencje pracy tymczasowej. Wiem że firma w której pracuje współpracuje z Mg-solutions. Podobno są bardzo skuteczni i szybko działają. 

#44 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 20:56

Może się przydać nauka polskiego dla obcokrajowców, sprawdźcie wtedy krakowski Makilen http://makilen.pl/Nasi pracownicy korzystali z tych kursów, bardzo skutecznie tam nauczają. Są kursy grupowe i indywidualne. 

#45 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:15

Warto publikować ogłoszenia na portalach, np. http://www.punktpracy.pl/, wielu obcokrajowców szuka pracy właśnie na portalach ogłoszeniowych. 

#46 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 11:49

Są różne firmy rekrutacyjne, które znajdą kandydatów za was. :) i lepiej, jak to firma szuka pracownika, niż na odwrót (tak moim zdaniem) ponieważ do Ciebie będą się zgłaszać pierwsze lepsze osoby, a oni dadzą Tobie jedynie te najbardziej odpowiednie. Ja tak zrobiłem na drodze współpracy z firmą www.reppo.pl , może ją wam polecić. Tez zajmuje się rekrutacją.

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2275 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 07:14

To fakt, we wszystkich miastach jest problem z pracownikami, ale w niektórych da się jeszcze ich znaleźć np. https://www.gowork.pl/praca/krakow;lZ drugiej strony zatrudnianie obcokrajowców do droga do nikąd, bo prawda jest taka, że kiedy zachód się otworzy to i tak wszyscy pójdą dalej i zwyczajnie nie będą pracować w Polsce. 

#48 Guest_adammm

Guest_adammm
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:22

Warto poszukać przez agencje pracy, nam dobrze wyszła współpraca z Worksol z Wrocławia akurat. Udało się przez nich praktycznie na wczoraj zatrudnić Ukraińców do pracy przy rozbiórkach i w zasadzie mi zlecenie to uratowało. Jest strona z ich ofertą – worksol.pl.

#49 Guest_amandas

Guest_amandas
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:32

Nie narzekam na warunki w Worksol, jak na pośredników to dużo sobie nie śpiewają i też Ukraińcy którzy od nich do mnie trafiają nie narzekają na stawki. Jest uczciwie, na normalnych zasadach a nie jakimś wyzysku jak się Polaków traktuje czy traktowało jeżdżących do NL za pracą.

#50 trwały

trwały

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 luty 2018 - 21:07

U mnie w zakładzie pracuje bardzo dużo ludzi z Ukrainy. Są to naprawdę świetni ludzie :) Nawet nie wiedziałem, że istnieje taka strona jak pracujacaukraina.pl, na której można można wystawić swoje ogłoszenie pracy. Po kilku godzinach od wystawienia ogłoszenia dostałem pierwszy telefon od Ukraińców, którzy poszukiwali pracy a dzisiaj są już szczęśliwymi pracownikami u mnie w firmie :)

#51 Guest_adammm

Guest_adammm
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 16:01

Będę chciał zatrudnić ludzi do pracy przy produkcji ze wschodu i jestem po wstępnej rozmowie w biurze Worksol we Wrocławiu, myśle że się dogadamy. Dobre jasne warunki proponują, też mnie ich doświadczenie przekonuje, wiem że znajomy nie tak dawno z ich leasingu pracowników korzystał i sobie chwalił.

#52 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2275 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 07:20

Patrzcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/katowice;l

Pracy naprawdę nie brakuje, tak to wygląda w miastach, które się rozwijają, ale faktycznie wiele jest też takich miast, gdzie kompletnie nic się nie dzieje. Jeśli tylko odpowiednio do tego podejdziecie, to cele zrealizujecie. Sami decydujecie o tym, jak to powinno wyglądać. Powodzenia. 

#53 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 15:10

Właśnie korzystam się z usług firmy Upper Job w Warszawie, jestem zadowolony

#54 Guest_Edwin3

Guest_Edwin3
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 11:32

Wydaje mi  się, że teraz najwięcej ofert jest na  lokalnych  portalach internetowych takich, jak np. ten warminsko-mazurskie-praca.pl .  Internet to najlepsze miejsce na poszukiwanie pracownika, jak i pracodawcy.   

#55 Guest_Polka

Guest_Polka
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 10:30

To chore dlaczego Polakom pracodawcy nie zapewniają zakwaterowania.Przecież Ukraińcy zarabiają tyle co Polacy, to niech na własną rękę sobie wynajmują  mieszkanie.Jakoś rząd Polakami się nie przejmuje czy za 1500 zł ma gdzie mieszkać.

#56 Darek777

Darek777

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 08:20

Jest mnóstwo ogłoszeń w prasie i internecie. Są specjalne agencje, które się tym zajmują. Wystarczy poszukać 

#57 Guest_cavvv

Guest_cavvv
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:09

Ja bym tutaj Worksol podpowiedział, znają się na prawie pracy przy obcokrajowcach wiedzą jak taki zatrudnienie na dłuższy czas najlepiej załatwić żeby wilk był syty i owca cała. Mamy sporo pracowników z Ukrainy przez nich znalezionych i pracują bez kłopotów.

#58 Guest_Milo3

Guest_Milo3
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 17:53

Również polecam firmę z reppo.pl do szukania pracowników do firmy. My zdobyliśmy pracowników niemal od ręki, dobrych, rzetelnych i wypełniających swoje obowiązki tak, jak się należy. Polecam więc

#59 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:21

Z pewnością pomoże wam strona https://grupaprogres...le-intensywnie/ Przyjeżdżający do Polski obywatele Ukrainy nie marnują czasu. Po załatwieniu wszystkich, niezbędnych formalności rozpoczynają pracę. Od 3 do 4 miesięcy, właśnie tyle wynosi obecnie średnia aktywność zawodowa Ukraińców pracujących w Polsce. To krótki, ale jak się okazuje bardzo intensywny okres – tylko w ubiegłym roku 9073 zatrudnionych Ukraińców przepracowało w sumie 4 834 742 RBH. Polska, zaraz po Rosji, jest na drugim miejscu listy państw najchętniej wybieranych przez migrujących zarobkowo obywateli Ukrainy. Najwięcej pracują tu osoby z grupy 31 – 40 lat, drugie miejsce zajmują 51-60- latkowie, trzecie należy do 41-50-latków.

#60 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 20:51

Odnośnie pieniędzy, to nie znam lepszego bloga od http://www.menis.pl/...studia-zaoczne/, tam właśnie znajdziesz odpowiedzi na tego typu i podobne pytania. Powinno powstawać więcej takich jak ta stron.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych