Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ulubione miejsce na lunch, kolacje, brunch w Warszawie...?

wróć do serwisu Moja Firma 91 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Anna_Szmit

Guest_Anna_Szmit
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 20:19

Ja polecam restaurację oddaloną nieco od centrum Warszawy (ok 15 min jazdy samochodem), ale za to tak pięknie położoną, że można jej wybaczyć tę małą wycieczkę. Mam na myśli Klub Sosnowy, mieszczący się na Trakcie Lubelskim (http://www.klubsosnowy.pl).

Jeździmy tam na niedzielne brunche całą rodziną – dzieci skaczą na dmuchanych zamkach i bawią się pod okiem opiekunki, a my zajadamy rozmaite przysmaki i odpoczywamy patrząc na otaczajacy budynek las. Od niedawna robia tam brunche tematyczne. Byłam na włoskim, polskim i z owocami morze – za każdym razem było na prawdę smacznie.

Restauracja mieści się na pięknym terenie, pełno drzew i zieleni. Dobrze się tam odpoczywa. Polecam odwiedzić – miejsce ciekawe, pełne uroku i smaczne!  

#22 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 13:54

Ul. Widok 8, Stara Kamienica - adres znam na pamięć. Takiej gęsi w tym mieście nigdy nie jadłem. Wszystko jest faktycznie świeże, a lokal klimatyczny. Niektóre ceny zaskakująco dobre, wysoka kultura obsługi, przy okazji blisko do metra. Korzystaliście?

mspinfo.png

#23 konewka

konewka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 06:15

Ul. Widok 8, Stara Kamienica - adres znam na pamięć. Takiej gęsi w tym mieście nigdy nie jadłem. Wszystko jest faktycznie świeże, a lokal klimatyczny. Niektóre ceny zaskakująco dobre, wysoka kultura obsługi, przy okazji blisko do metra. Korzystaliście?

Polecam! Zawsze lubimy ze znajomymi korzystać z uroków tego miejsca

#24 jonkiszek

jonkiszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 01:05

A ja bardzo lubię tą hotelową restaurację: http://www.hotelaramis.pl/. Często się tam stołuję, przychodzę tam również na biznesowe spotkania z klientami. Jeżeli chodzi o menu, najbardziej do gustu przypadła mi ich karkówka z grilla - jest naprawdę soczysta oraz makaron penne z kurczakiem, bakłażanem i cukinią w sosie śmietanowym. Natomiast z przystawek, smaczne jest carpaccio z pomidorów z mixem sałat.

#25 Guest_adamenkos

Guest_adamenkos
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 13:59

Tak jak podawał ktoś wyżej - Stara Kamienica, przynajmniej jeśli chodzi o lunch. Spróbujcie znaleźć lokal w Warszawie który takie dania zaproponuje w tak atrakcyjnej cenie - z góry uprzedzam, że czegoś takiego nie ma. Ich największym plusem jest to, że potrawy nie są pospolite, a wszystko co oferują jest na prawdę smaczne i dopracowane.

#26 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 26 październik 2014 - 01:51

U mnie to jest zdecydowanie klub 55.

#27 Guest_WojtekS

Guest_WojtekS
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 13:03

Mnie ostatnio zaproszono do Zapiecka przy palmie i muszę przyznać, że było całkiem sympatycznie jeśli chodzi o jedzenie, obsługę i spokój do rozmowy. 

#28 Guest_Wiker

Guest_Wiker
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 01:01

Na pierogi i po sprawie:)

#29 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 692 postów

Napisano 14 luty 2015 - 15:00

Od niedawna działa wyszukiwarka restauracji Jami-Jami. Można z niej korzystać przez stronę internetową ( http://www.jami-jami.pl/pl/ ) oraz przez aplikację. Dzięki niej znajdziemy lokal, w którym jest podawana nasza ulubiona potrawa. Istnieje też możliwość określenia budżetu i znalezienie konkretnych posiłków w restauracjach za podaną cenę.

#30 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 13:31

My często razem z żoną wychodzimy sobie na sushi do Besuto (  http://www.besuto.pl/ ). Aktualnie nasza ulubiona restauracja sushi w Warszawie. Miejsce eleganckie, jak na centrum Warszawy czyli Nowy Świat nie jest drogo. Wystrój elegancki. Od chwili wejścia witają nas spokojne kolory oraz bambusy. W środku zero kiczu, mozna powiedzie,, że dość ascetycznie

Sushi pięknie podane, zawsze świeże a w samym menu znajduje się bardzo wiele oryginalnych pozycji. Myślę,że miejsce pasowałoby nawet na biznes lunch. 

#31 Guest_Alek

Guest_Alek
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 22:00

Jak ktoś pracuje w okolicach ronda de Gaulla to jest tam Imperia i mają tam fajny bufecik - pierogi, mięsko pieczone, coś słodkiego, kawka. Ceny rozsądne a jedzonko smaczne

#32 Guest_Romek8

Guest_Romek8
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 21:04

To jest w tej sali? Masz jakies menu tego bufeciku?

#33 Guest_Radaroni

Guest_Radaroni
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 08:14

Zachęcam do jedzenia w Osteria Limoni. Pyszne jedzonko, ceny znośne. Atmosfera też super - jest spokojnie, można się zrelaksować i na luzie pogadać.

#34 Guest_Weronick

Guest_Weronick
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 14:31

dla mnie zdecydowanie Prima Pasta przy Wołoskiej, mega zestawy lunchowe

#35 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 06:46

Lucid Club http://www.lucidclub.pl/ ma niezłą ofertę sniadaniowo / lunchową. Maj urozmaicone meny oparte na kuchni europejskiej. Ceny nie są wygórowane i za kilkanaście złotych można dobrze zjeść. Sam klub jest nowoczesny i bardzo fajny. Doskonale nadaje się zarówno na spotkanie ze znajomymi, jak i na spotkanie biznesowe.

#36 najtan

najtan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:48

Własne kanapki przy biurku.

#37 najtan

najtan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:48

Własne kanapki przy biurku.

#38 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 11:05

Na kolacje i spotkania biznesowe to zdecydowanie restauracja w New Orleans Club. Jedzenie jest wyśmienite. Mają otwarte do 4 nad ranem, więc można połączyć biznesową kolacje z integracją. Polecam szczególnie stek ze szparagami, idealnie zrobiony medium w dodatku za niewielkie pieniądze jak za takie danie. Wystój też oryginalny i godny obejrzenia 

#39 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 685 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:09

Ja również mogę polecić Besuto. Jest to moja ulubiona suszarnia w Warszawie a uwierzcie odwiedziłam ich już sporo ( jestem w stanie siebie nazwać niepoprawnym sushiżercą...). Sushi jest naprawdę smaczne, pięknie podane.Aż czasami człowiek się na nie patrzy i szkoda mu to jeść. Apetyt jednak zawsze górą.  Łosoś oraz tuńczyk świeże. Siadamy zwykle z mężem przy barze z uwagi na zniżke  ( na hasło bar ma się tam 10 upustu) .Zawsze również można zobaczyć sobie jak przygotowuje się sushi oraz pogadać sobie z kucharzami. 

#40 Guest_Olo

Guest_Olo
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 22:04

Na kolacje i spotkania biznesowe to zdecydowanie restauracja w New Orleans Club. Jedzenie jest wyśmienite. Mają otwarte do 4 nad ranem, więc można połączyć biznesową kolacje z integracją. Polecam szczególnie stek ze szparagami, idealnie zrobiony medium w dodatku za niewielkie pieniądze jak za takie danie. Wystój też oryginalny i godny obejrzenia 

Tam to zdecydowanie kolacja a nie lunch bardziej bo to jeden z bardziej znanych i lepszych klubow nocnych ze striptizem w Wawie- ale fakt że kucharza tam mają wyśmienitego a i barek wyposazony rewelacyjnie (chyba największy wybór alkoholi mają z tych miejsc co znam)  więc zjeśc i sie napić można w miłym towarzystwie pięknych tancerek i super widoków smile.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych