Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witamy na nowym Forum!

forum księgowość

wróć do serwisu Księgowość 141 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 11:15

mam problem z rejestracją, niby się już zarejestrowałam, ale jak wchodze na stronę forum to wyświetla się komunikat że nie mam uprawnień do przeglądania tego forum, chociaż jestem zalogowana, nić nie moge zrobić, nawet się wylogować, teraz piszę z innego komputera bo na swoim nie mogę wejść nawet na tą stronę. ktoś może wie o co chodzi?

#22 Guest_AGATA

Guest_AGATA
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 13:53

JAK; ROZLICZYC; UMOWE; O; DZIELO; PIT; 11; JAK; MAM;WYNAGR.BRUTTO; 2500KOSZT PRZYCHODU (20%) 500PODSTAWA OPODAT; 2000ZALICZKA NA POD.DOCH.(18%) 360WYNAGR. NETTO 2140JAK OBLICZYC SKLADKI?

#23 Arabrab

Arabrab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 02:01

Witam, proszę o pomoc; pracowałam na umowę o pracę na czas nieokreślony. wynagrodzenie brutto 3500 zł.do 18 czerwca byłam na L-4,potem do 18 września na świadczeniu rehabilitacyjnym, starałam się o przedłużenie ale dostałam dopiero w styczniu odmowę tak więc do pracy w 2011 roku już nie wróciłam, bo pracodawca mnie zwolnił. Teraz otrzymałam PIT-11 z zakładu pracy za 2011 rok z podaniem przychodu 24352,42 zł; koszty uzyskania 0,00 zł dochód 24352,42 zł i zaliczka pobrana przez płatnika 3920 zł . Podzieliłam ten dochód przez 9 miesięcy/ bo do 18 września miałam rehabilitacyjne/ i wyszło mi, że dostawałam po 2705.8244 zł a ja nigdy takiej kwoty nie odebrałam za miesiąc. Żałuję, że odbierając osobiście w kasie nie notowałam sobie ile forsy odbieram. Jak to sprawdzić, może ktoś mi pomoże bo od 5 miesięcy nie mam dochodów i krucho z forsą aby iść do prywatnej księgowej o pomoc. Będę wdzięczna

#24 Arabrab

Arabrab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 02:05

Witam ponownie i dodaje do poprzedniego , że jestem 50 + i niestety z księgowością nie mam nic wspólnego. Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie Mądre Głowy od ksiegowości

#25 mw_hydra

mw_hydra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 21:55

WitamMam pytanie, czy można powrócić do poprzednich tematów forum aby kontynuować dyskusje?Pozdrawiam

#26 rumcajs

rumcajs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 16:25

WitamMam pytanie, czy można powrócić do poprzednich tematów forum aby kontynuować dyskusje?Pozdrawiam

załóż temat o tym samym tytule i już.

Witam ponownie i dodaje do poprzedniego , że jestem 50 + i niestety z księgowością nie mam nic wspólnego. Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie Mądre Głowy od ksiegowości

załóż temat w odpowiedniej kategorii.wychodze na żandarma, ale już mi ręcę opadają :)

#27 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 19:04

stare Forum było wspaniałe ,wszystko znalazłam bez komplikacji i z duża oszczędnością czasu -teraz myśl, w który wejsc temat jak wpiąć i gdzie pytanie, odp .-rozpracować zagadnienie!!!!należy pamiętać o działe i temacie w nim umieszczanymGeneralnie poprawianie dobrego jest często złe!

#28 rumcajs

rumcajs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 30 marzec 2012 - 14:01

Eliza,

jak możesz porównywać stare i nowe forum? Tamto forum to był jeden worek, jak nie zapisałaś linka, to musiałaś szukać i klikac po stronach, żeby znaleźć wątek, gdzie się coś napisało. a teraz masz wszystko w profilu.
ech, nie rozumiem takich ludzi...
co by im nie dać, zawsze niezadowoleni.

#29 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 01:49

odnajdowałam bez problemu w tym worku -możę przyzwyczjenie i nawyk

#30 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 02:20

[*]jak za pomocą wyszkiwarki znaleść temat np. wyliczenie chorobowego ..........Dołączona grafika lub chorobowe
    [/list]

#31 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 02:22

jak za pomocą wyszkiwarki znaleść temat np. wyliczenie chorobowego ..........Dołączona grafika lub chorobowe

#32 rumcajs

rumcajs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 02 kwiecień 2012 - 13:54

wpisałem w wyszukiwarkę (jest na górze po prawej stronie) i mi wyrzuciło ten wątek:http://forum.infor.pl/topic/151-wynagrodzenie-za-czas-choroby/page__st__240__p__8318__hl__wyliczenie%20chorobowego__fromsearch__1#entry8318możesz również w kategorii "ZUS i prawo pracy" założyć nowy temat ze swoim pytaniem.

#33 Barbara

Barbara

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 19:35

A mi się nie podoba, że jest podział na tyle tematów i trzeba skakać z działu do działu. Przecież wiele osób ma problem z przypisaniem danego problemu do określonego działu, często problem zahacza o CIT i Rachunkowość i Vat jednocześnie.

#34 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12062 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 04 kwiecień 2012 - 21:44

Nigdy wszystkim się nie dogodzi, na poprzednim forum ciągle były wpisy i postulaty o zmiany właśnie w zakresie wydzielenia tematyki w osobnych działach. Mnie nowe forum odpowiada, już się do niego przyzwyczaiłam, ale nie zadaję pytań, tylko odpowiadam, więc nie mam problemu o którym piszesz.

#35 Guest_Gośka

Guest_Gośka
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 11:58

Mam pytanko kupiłem książkę Haski do prowadzenia pkpir
i przykład
f-ra VAT nr 15 z 10 maja 2012 za wykonaną usługę wypieku ciast domowych wyprod. Przez panią Ewę Hańską z Wrześni ul. Leśna 15 na wartość usługi netto 205 vat 23% (47,15) razem 252,15
z numeracji wynika że to kolejna nasza fra i pan autor wrzucił to w kolumnę 7 pkpir, dlaczego nie w 13? Może ktoś rozjaśnić?

#36 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2012 - 21:53

do Agnieszki...........................która ma rację ,ze po forum trzeba latać -dalam 3 pytania w 3 działach i nie mam odp.bo chyba nicht na te str. nie zaglądaco robić ,żeby pytanie było zauwżone ,bo udziela sie na nim tyle dobrze zorientowanych osób,a czesto są problemy nicierpiące zwłoki- może dział"pytaniaSOS"

#37 Guest_Shane

Guest_Shane
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 16:01

do Agnieszki...........................która ma rację ,ze po forum trzeba latać -dalam 3 pytania w 3 działach i nie mam odp.bo chyba nicht na te str. nie zaglądaco robić ,żeby pytanie było zauwżone ,bo udziela sie na nim tyle dobrze zorientowanych osób,a czesto są problemy nicierpiące zwłoki- może dział"pytaniaSOS"

może załóż najpierw konto, a potem odpowiedni temat w odpowiednim dziale. i nie w 3 miejscach, tylko w jednym.nie musisz potem szukać, bo wchodzisz na swoje konto i widzisz, czy ktoś odpowiedział, czy nie. możesz "podbić temat"nigdy się ludziom nie dogodzi, było stare forum, narzekali, mają nowe, narzeklają...

#38 Guest_Miranda

Guest_Miranda
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 21:38

pomocy. Mam mały problem z rozliczeniem premii pieniężnej ( dotyczy KPIR) . Jak rozliczyć 10 % czy 19%? Mój klient prowadzi firmę i otrzymał multipremie około 500 zł . Wrzucam mu to do w pozostałe przychody ,co miesiąc mam taka sytuacje z tym że nie wiem czy dobrze robie. Czytałam rózne interpretacje i już sama nic z tego nie rozumiem .

#39 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 10:53

może mi ktoś odpowiedzieć co mam wpisać w pit 37 pozycja 108 ponieważ moja składka na ubezpieczenie zdrowotne przekracza podatek z pozycji 107 ??

#40 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 17:22

może załóż najpierw konto, a potem odpowiedni temat w odpowiednim dziale. i nie w 3 miejscach, tylko w jednym.nie musisz potem szukać, bo wchodzisz na swoje konto i widzisz, czy ktoś odpowiedział, czy nie. możesz "podbić temat"nigdy się ludziom nie dogodzi, było stare forum, narzekali, mają nowe, narzeklają...

pytania zapisałam w 3 odpoowiednich dzialach zgodnie z tematyką i co z tego jak nicht tam nie zagląda------------------------------------------------absolutnie nie dałam tego samego pytania do 3 różnych działow

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy