Skocz do zawartości

okresowa ocena pracownika - wzory

wróć do serwisu Kadry 63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 08:53

Witam.Czy miałby ktoś przykładowe wzory ocen okresowych pracowników? Na stanowiskach kierowniczych, biurowych, produkcyjnych?Jesteśmy firmą prywatną i chcemy wprowadzić okresowe oceny pr

#2 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 12:08

nikt nie ma żadnych przykładów oceny okresowej pracownika? może być nawet samorządowych? a może ktoś ma wzór okresowej oceny przełożonego przez pracownika?

#3 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 12:22

http://www.bing.com/...#38;Form=IE8SRC

#4 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 13:40

dzięki A, a czy macie sprawdzone takie wzory, które np. stosujecie w Waszych firmach?

#5 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 14:27

Najbardziej zależy mi na ocenie przełożonego przez podległego mu pracownika, miałby ktoś taki wzór? W internecie nie mogłem znaleźć, tam są same oceny pracownika, którą wykonuje przełożony, a ja szukam w drugą stronę, wtedy jak to pracownik ocenia swojego przełożonego. Z góry dziękuję za pomoc.

#6 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 09:34

nikt nie ma takich wzorów?

#7 Guest_Nell

Guest_Nell
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 09:45

w samorządówce pracownicy nie oceniają przełożonych, tylko przełożony pracowników

#8 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 09:57

rozumiem, my jesteśmy firmą prywatną i chcemy wprowadzić taką ocenę w dwie strony, z tym że ocena przełożonego przez pracownika będzie anonimowa, by ty oceny były bardziej obiektywne, ponieważ mało kto chce się narazić swojemu przełożonemu :(

#9 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 14:19

trudno, jeśli nikt nie ma, będę musiał sobie jakoś poradzić, pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem.

#10 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 15:56

miłego weekendu życzę :(

#11 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 16:24

Witammam sporo materiałów na ten temat i doświdczenie we wdrazaniu systemów ocen. Na pozór wydaje się to rzeczą prostą - ot fromularz do wypełnienia, ale narzędzie powinno być dopasowane do organizacji i wypracowane wspólnie z pracownikami. Chętnie pomogę.B

#12 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 23:39

zgadza się, tylko chciałbym się na czymś wzorować by dopasować taki formularz do potrzeb firmy, jeśli masz Bogna wzory takich ocen przełożonego, możesz wysłać mi je na e-maila: piotr.miel@wp.pl Z góry dzięki.

#13 Guest_Bogna

Guest_Bogna
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 16:44

ok wyślę Ci na maila

#14 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 10:31

Bogna, ja tez moge bardzo prosić o materiały : e-mail: mega67@poczta.onet.pl

#15 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 20 listopad 2010 - 13:13

hej;) ja też bym prosiła o materiały pisze prace licencjacką na ten temat... i mam małe problemy z materiałami. byłabym bardzo wdzięczna. anulka220689@interia.pl

#16 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 16:05

hej ja też bym prosiła o materiały ja z kolej piszę pracę magisterską na temat:) byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. paulina169@poczta.onet.pl

#17 Guest_infinity

Guest_infinity
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 00:11

hej, my właśnie w firmie chcemy wprowadzić ocenę pracowników i dlatego szukam materiałów. Jak ktoś ma takie materiały to bardzo poproszę o wysłanie na maila jeżeli to możliwe. Z góry bardzo dziękuję. W zamian jak coś to mogę podrzucić jakieś materiały z zakresu organizacji i zarządzania, głównie ze studiów, notatki i takie tam. infinity2406@gmail.com

#18 Guest_kk

Guest_kk
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 00:14

czesc, a czy ja mogłabym również otrzymać te materiały? Mam identyczną sytuację co PIotr. dzieki kaszkas@poczta.fm

#19 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 15:38

Witam do Bogny.Jakbym mogła prosić również o jakieś pomysły i materiały do ocen pracowników, ponieważ muszę przygotować taką ocenę. Podaję e-maila: ola.szablinska@wp.pl

#20 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 15:59

Witam!czy ktoś ma może jakiś wzór takiej karty obiegowej dla nowo przyjętych pracowników? Musze taki druk przygotować a niestety nie wiem od czego zacząć. Bardzo proszę o pomoc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych