Kategorie
Skocz do zawartości

pozytwna ocena stażysty


Gość CCCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no super, uwielbiam takie prosby! a głową ruszyć nie łaska? przeciez nie wiemy, co robił ten stażysta, jak się wywiązywał. W wyszukiwarkach wpisz sobie np. referencje dla pracownika i na tej podstawie stwórz coś sam(a)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam sama, takie uniwersalne, może komuś się przyda! I raczej do każdego stażu można to przypisać!Pani …………… sumienie wykonywała powierzone jej obowiązki. Jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Jest osobą zaangażowaną w pracę, powierzone zadania wykonuje dokładnie i systematycznie. Jest osobą ambitną, która chętnie się uczy i jest otwarta na nowe wyzwania.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 miesiące temu...
 • 3 miesiące temu...
Pani ... odbywała staż w firmie ... od 0... do ... W tym okresie stażystka wykazała się wysoką kulturą osobistą i inteligencją. W trakcie trwania stażu do obowiązków Pani ... należało:- ...-...-... itd.Potrafi jasno i wyraziście formułować myśli, co pozwala jej na poprawne przygotowywanie ofert szkoleniowych i pism firmowych. Jest osobą komunikatywną i łatwo nawiązuje kontakt z pracownikami i klientami. Wykazała się samodzielnością i pomysłowością w realizowaniu zlecanych prac. Pani ... sumiennie wykonywała powierzane obowiązki podczas odbywania stażu. Wykazała też bardzo dobrą znajomość obsługi komputera oraz bardzo dobrze posługuje się językiem ... Jest osobą zaangażowaną w pracę, powierzone zadania wykonuje dokładnie i systematycznie. Jest osobą ambitną, która chętnie się uczy i jest otwarta na nowe wyzwania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 miesiąc temu...
 • 11 miesięcy temu...
zgadzam sie, wszyscy mysla ze stazysta to sie tylko opierdziela, natomiast w rzeczywistosci po raz nic sie od tych glabow nie nauczy po dwa daja mu same najgorsze zadania po trzy nie szczedza glupich przytyk typu doriss zołza i edzia, barwo - typowe polskie babochy, bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 rok później...

Pozytywna ocena stażysty

 

Koleżanka rozpoczęła pracę na warunkach nauczyciela stażysty, jako wychowawca klasy pierwszej. Zaczęła ubiegać się o awans na stopień nauczyciela kontraktowego. W pełni zrealizowała swój plan rozwoju zawodowego.

Wykazała się umiejętnością prowadzenia zajęć w sposób zapewniający właściwą realizację wymagań programowych i zadań tutejszej szkoły. Na hospitowanych zajęciach pokazała pełną kompetencję do nauczania zintegrowanego. Potrafi osiągać cele operacyjne, odpowiednio dobierać formy i metody pracy. Stosuje też zróżnicowaną pracę z uczniami słabymi i zdolnymi. Jej zajęcia są pełne ekspresji, urozmaicane zabawami dydaktycznymi i ruchowymi oraz własnoręcznie przygotowanymi środkami dydaktycznymi. Potrafi omawiać prowadzone przez siebie i obserwowane zajęcia. Umie wyciągać wnioski z informacji zwrotnych i szukać innych rozwiązań, zarówno z przebiegu swoich zajęć, jak i koleżanek.

Klasopracownia odzwierciedla na bieżąco pracę uczniów i nauczyciela.

Jako wychowawca zapoznała się ze środowiskiem uczniów. Prawidłowo opracowała plan pracy wychowawczej i konsekwentnie go realizowała. Ze znawstwem nawiązała kontakt z rodzicami. Dużą wagę przywiązuje do pracy z uczniami, których rodzice zaniedbują sprawy szkolne swoich dzieci.

Dodatkowo zorganizowała dla swojej klasy dwie wycieczki, szukała sponsorów. Przygotowywała uczniów do konkursów szkolnych.

Z dużym zaangażowaniem uczestniczyła z klasą w imprezach szkolnych, mobilizowała rodziców.

Prawidłowo i na bieżąco prowadzi dokumentację obowiązującą w szkole.

W ramach doskonalenia zawodowego w okresie stażu ukończyła trzy kursy. Uczestniczyła też w wewnątrzszkolnych formach doskonalenia zawodowego - szkoleniowe rady pedagogiczne, spotkania szkolnego zespołu nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy.

Koleżanka stawia sobie konkretne cele, uwzględniając potrzeby i możliwości uczniów, potrzeby szkoły, jak i też własne ambicje, w pełni je realizując. Zawsze ma na uwadze dobro swoich wychowanków. Wspólnie z rodzicami kieruje ich wychowaniem. Potrafi podzielić się swoją wiedzą i pomysłami. Dostrzega problemy, które skutecznie rozwiązuje. Jest nauczycielem gotowym do działania i doskonalenia się.

W związku z powyższym proponuję przyznać koleżance za okres stażu ocenę pozytywną i tym samym awansować na nauczyciela kontraktowego.

 

(znalezione w sieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...
 • 2 lata później...
 • 2 tygodnie później...
 • 3 lata później...

To napiszę tak nieco dla potomnym, bo już trochę czasu minęło. Jeśli idzie o ocenę stażysty to wystarczy coś napisać odręcznie. Z własnego doświadczenia wiem, że sam sobie takową ocenę po praktykach, czy też staży tworzyłem. Inaczej jest z oceną pracownika. Szczególnie dobrze by było gdyby ocena roczna pracownika była na jakimś konkretnym, jasnym i przejrzystym formularzu, no bo ona, po przeanalizowaniu wszystkich ocen, może posłużyć do wprowadzenia zmian, czy zarządzaniu personelem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 6 miesięcy temu...

Coś takiego?

Pani Anna Kowalska pracowała w naszej firmie od stycznia 2015 roku do grudnia 2018 roku, początkowo na stanowisku asystentki w dziale sprzedaży, a następnie specjalisty ds. sprzedaży.
 
 
Pani Anna Kowalska jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klientów, jak i współpracowników. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi.
 
 
Dzięki tym cechom potrafiła w krótkim czasie osiągnąć wyniki na takim poziomie, co pracownicy o dłuższym stażu. Pozwoliło jej to awansować na stanowisko specjalisty już po 9 miesiącach od zatrudnienia. Jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa, a jednocześnie bardzo przekonująca. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta, co często podkreślali nasi stali kontrahenci. Jest dyspozycyjna, życzliwa i bardzo oddana obowiązkom. Jej praca zawsze była wysoko oceniana przez przełożonych.
 
 
Posiadanie takiego handlowca jest cenne dla każdego zespołu zajmującego się sprzedażą. Pani Anna działa skutecznie, jednocześnie budząc sympatię klientów. Potrafi zachować cierpliwość i zimną krew w sytuacjach stresowych. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że kwalifikacje oraz cechy osobowościowe Pani Anny Kowalskiej predestynują ją do pracy w działach, których celem jest pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 lata później...
Gość irgbvef

Zgodnie z ustawą podział na odbiorców ryczałtowych oraz tych, dla których opłata jest uzależniona od poboru energii w godzinach szczytowego zapotrzebowania, będzie obowiązywał do 2027 r. Od 1 stycznia 2028 r. nie będzie już stawek ryczałtowych, a dla wszystkich odbiorców energii, włącznie z gospodarstwami domowymi, opłata mocowa będzie zależna od profilu zużycia - im profil bardziej płaski, tym opłata niższa.

esp esp esp esp esp esp news news news news news news news news news news news news news news news news news news news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
 • Dodaj nową pozycję...