Skocz do zawartości

tani kurier?

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 13:19

Słyszeliście może o usługach kurierskich oferowanych przez brokerów np. dwiepaczki.pl . Wie ktoś może o co tu chodzi że mają ceny niższe o 30% od UPS a przecież za ich pośrednictwem wysyłają. Byłbym zainteresowany takimi usługami ale, dla mnie jakaś podejrzana sprawa. Wiadomo niższa cena musi z czegoś wynikać np. gorsza jakość usług, a może się mylę i chodzi o coś innego? Proszę o jakąś informację na ten temat.

#2 Guest_milka

Guest_milka
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 17:53

NIc z tych rzeczy nie ma miejsca. Korzystam bardzo często z serwisu o którym piszesz i nigdy nie miałam żadnego problemu. Takich serwisów jest sporo.

#3 Guest_jojo

Guest_jojo
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 11:15

Ja korzystam z brokerów już prawie od roku, więc to nie jest zbyt świeża sprawa. Normalnie odbiera od ciebie paczke kurier UPS albo DHL tylko musisz zamówić paczke przez serwis brokerski i tam opłacić. Drukujesz papierek, oddajesz wszystko kurierowi i po sprawie. Nie wiem jak dwiepaczki ale znam kurjerzy.pl i jest ok. Jest tego masa dlatego lepiej korzystać ze sprawdzonych.

#4 Guest_dzikidzik

Guest_dzikidzik
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 15:47

Zgadzam się z jojo, jest dokładnie tak jak pisze, nie ma sie czego obawiać. Zgadzam się także z tym , iż lepiej korzytać ze sprawdzonych kurierów , którzy są długo na rynku i mają renomę, jest sporo firm krzaków którym przesyłki bym nie powierzył. Dwiepaczki jest chyba najdłużej na rynku pośredników, jest wiele pozytywnych opini w sieci, kurierzy też są ok.

#5 Guest_Tomasz Czarneki

Guest_Tomasz Czarneki
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 23:17

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tania-wysylka.eu - zdaje się, że współpracują także z UPS i DHL wysyłając paczki na cały świat. I tak nie zrozumiem jak to możliwe, że oferują tańsze usługi niż sam UPS czy DHL, ale ceny są znacząco niższe.

#6 Guest_pakka.pl

Guest_pakka.pl
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 10:52

Wiele firm które pośredniczą na rynku usług kurierskich, proponuje bardzo korzystne warunki cenowe. Nowo powstała platforma kurierska www.pakka.pl kora współpracuje z największymi firmami kurierskimi nie tylko proponuje korzystne warunki cenowe, ale także bardzo intuicyjną platformę, dzięki której można usprawnić zarządzanie przesyłkami. Polecam zapoznanie się z nowym serwisem.

#7 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 14:04

ja korzystam z kurier broker. pl i jestem zadowolona .tanio mają.

#8 Guest_somebody

Guest_somebody
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 14:48

w zeszłym miesiącu nawiązałam stałą współpracę z firmą kurierską z Bielska-Białej. I szczerze gorąco polecam. Miła i profesjonalna obsługa. Paczuszki docieraja na czas a ceny są jak dla mnie bardzo dobre. Firma nazywa się Kuriertrans. Stronka kuriertrans.pl

#9 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 18:57

polecam https://www.wysylajtaniej.pl/ co prawa korzystam z ich usług tylko kilka razy ale jak do tej pory nigdy nie było żadnych problemów a i kontakt z administracja był błyskawiczny. Trzeba jednak pamiętać o sprawnej drukarce :) bo kwit nadania drukować trzeba osobiście.

#10 Guest_helpp

Guest_helpp
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 16:41

a jakies zagraniczne ktoś zna co jeżdzą z Polski do Angli ?

#11 Guest_Leoon

Guest_Leoon
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 18:38

Takich co jeżdżą zagranice poszukaj przez clicktrans najlepiej

http://clicktrans.pl/

Tam szybko się jakaś firma zgłosi i przewiezie co tam chcesz

#12 KsięgowyMafii

KsięgowyMafii

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaTo tu... To tam...

Napisano 17 grudzień 2013 - 16:24

Ten click trans to ponoć dobra sprawa. Znajomy wysłał już dzięki nim parę paczek w Europe i nie narzeka zbytnio.

#13 Guest_Wenag

Guest_Wenag
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 08:30

Jeżęli chodzi o dobrego kuriera to osobiście polecam WYsyłam taniej. Jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszy. Polecam go wam.

#14 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 luty 2014 - 20:32

To ja może powiem kogo raczej nie polecam - firmy Kex. Ok, są dość tani, ale jakoś obsługi po prostu tragiczna.

#15 Guest_andrew

Guest_andrew
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 11:14

Ja korzystam z usług firmy kurierskiej Riders i jestem bardzo zadowolony. Czy są tani? To zależy. I tak jest z każdą firmą. Przejechałem się już na dużych firmach, typu TNT czy DPD - niby są bardzo proklienccy, ale trudno się z nimi dogadać. Riders to firma z Warszawy, działają w kraju i międzynarodowo. Póki co się nie zawiodłem. Polecam zapoznać się z ich ofertą na stronie http://www.riders.com.pl/

#16 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:22

Zerknij na cennik dhl - jak widzisz, nadanie przesyłki tym kurierem może być niezwykle opłacalne (wcześniej, trzeba jednak znaleźć dobrego brokera kurierskiego, który zaoferuje Ci konkurencyjne ceny).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych