Skocz do zawartości

tani kurier?

wróć do serwisu Moja Firma 20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 13:19

Słyszeliście może o usługach kurierskich oferowanych przez brokerów np. dwiepaczki.pl . Wie ktoś może o co tu chodzi że mają ceny niższe o 30% od UPS a przecież za ich pośrednictwem wysyłają. Byłbym zainteresowany takimi usługami ale, dla mnie jakaś podejrzana sprawa. Wiadomo niższa cena musi z czegoś wynikać np. gorsza jakość usług, a może się mylę i chodzi o coś innego? Proszę o jakąś informację na ten temat.

#2 Guest_milka

Guest_milka
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 17:53

NIc z tych rzeczy nie ma miejsca. Korzystam bardzo często z serwisu o którym piszesz i nigdy nie miałam żadnego problemu. Takich serwisów jest sporo.

#3 Guest_jojo

Guest_jojo
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 11:15

Ja korzystam z brokerów już prawie od roku, więc to nie jest zbyt świeża sprawa. Normalnie odbiera od ciebie paczke kurier UPS albo DHL tylko musisz zamówić paczke przez serwis brokerski i tam opłacić. Drukujesz papierek, oddajesz wszystko kurierowi i po sprawie. Nie wiem jak dwiepaczki ale znam kurjerzy.pl i jest ok. Jest tego masa dlatego lepiej korzystać ze sprawdzonych.

#4 Guest_dzikidzik

Guest_dzikidzik
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 15:47

Zgadzam się z jojo, jest dokładnie tak jak pisze, nie ma sie czego obawiać. Zgadzam się także z tym , iż lepiej korzytać ze sprawdzonych kurierów , którzy są długo na rynku i mają renomę, jest sporo firm krzaków którym przesyłki bym nie powierzył. Dwiepaczki jest chyba najdłużej na rynku pośredników, jest wiele pozytywnych opini w sieci, kurierzy też są ok.

#5 Guest_Tomasz Czarneki

Guest_Tomasz Czarneki
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 23:17

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tania-wysylka.eu - zdaje się, że współpracują także z UPS i DHL wysyłając paczki na cały świat. I tak nie zrozumiem jak to możliwe, że oferują tańsze usługi niż sam UPS czy DHL, ale ceny są znacząco niższe.

#6 Guest_pakka.pl

Guest_pakka.pl
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 10:52

Wiele firm które pośredniczą na rynku usług kurierskich, proponuje bardzo korzystne warunki cenowe. Nowo powstała platforma kurierska www.pakka.pl kora współpracuje z największymi firmami kurierskimi nie tylko proponuje korzystne warunki cenowe, ale także bardzo intuicyjną platformę, dzięki której można usprawnić zarządzanie przesyłkami. Polecam zapoznanie się z nowym serwisem.

#7 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 14:04

ja korzystam z kurier broker. pl i jestem zadowolona .tanio mają.

#8 Guest_somebody

Guest_somebody
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 14:48

w zeszłym miesiącu nawiązałam stałą współpracę z firmą kurierską z Bielska-Białej. I szczerze gorąco polecam. Miła i profesjonalna obsługa. Paczuszki docieraja na czas a ceny są jak dla mnie bardzo dobre. Firma nazywa się Kuriertrans. Stronka kuriertrans.pl

#9 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 18:57

polecam https://www.wysylajtaniej.pl/ co prawa korzystam z ich usług tylko kilka razy ale jak do tej pory nigdy nie było żadnych problemów a i kontakt z administracja był błyskawiczny. Trzeba jednak pamiętać o sprawnej drukarce :) bo kwit nadania drukować trzeba osobiście.

#10 Guest_helpp

Guest_helpp
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 16:41

a jakies zagraniczne ktoś zna co jeżdzą z Polski do Angli ?

#11 Guest_Leoon

Guest_Leoon
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 18:38

Takich co jeżdżą zagranice poszukaj przez clicktrans najlepiej

http://clicktrans.pl/

Tam szybko się jakaś firma zgłosi i przewiezie co tam chcesz

#12 KsięgowyMafii

KsięgowyMafii

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaTo tu... To tam...

Napisano 17 grudzień 2013 - 16:24

Ten click trans to ponoć dobra sprawa. Znajomy wysłał już dzięki nim parę paczek w Europe i nie narzeka zbytnio.

#13 Guest_Wenag

Guest_Wenag
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 08:30

Jeżęli chodzi o dobrego kuriera to osobiście polecam WYsyłam taniej. Jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszy. Polecam go wam.

#14 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 luty 2014 - 20:32

To ja może powiem kogo raczej nie polecam - firmy Kex. Ok, są dość tani, ale jakoś obsługi po prostu tragiczna.

#15 Guest_andrew

Guest_andrew
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 11:14

Ja korzystam z usług firmy kurierskiej Riders i jestem bardzo zadowolony. Czy są tani? To zależy. I tak jest z każdą firmą. Przejechałem się już na dużych firmach, typu TNT czy DPD - niby są bardzo proklienccy, ale trudno się z nimi dogadać. Riders to firma z Warszawy, działają w kraju i międzynarodowo. Póki co się nie zawiodłem. Polecam zapoznać się z ich ofertą na stronie http://www.riders.com.pl/

#16 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 575 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:22

Zerknij na cennik dhl - jak widzisz, nadanie przesyłki tym kurierem może być niezwykle opłacalne (wcześniej, trzeba jednak znaleźć dobrego brokera kurierskiego, który zaoferuje Ci konkurencyjne ceny).

#17 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 12:24

To kogo moglibyście polecić?

#18 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 12:39

Ze swojej strony polecam Sendit. Nadanie przesyłki zajmie Ci chwilę (ich strona internetowa jest niezwykle intuicyjna). Nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z nadaniem przesyłki.

#19 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 10:56

Ja korzystam od lat z firmy kurierskiej KurJerzy.pl - https://co-wybrac.pl/kurjerzy/

#20 aragz

aragz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 15:58

Ja od lat korzystam ze wspomnianego już wyżej Wysyłaj Tanie, jeśli jednak macie jakieś tańsze propozycje to chętnie poznam jakieś ciekawe alternatywy

Orientujecie się jakie są koszty wysyłki za pośrednictwem paczkomatów?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych