Skocz do zawartości

Szkolenia pracowników

wróć do serwisu Moja Firma 125 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_menager

Guest_menager
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 13:00

chodzi o szkolenia dotyczące ustalania harmonogramów czasu pracy pracownikow, pracujących w różnych rozkładach czasu pracy ,(świeta, dyżury doatkowo etc)pracuję w firmie gdzie takich oddziałów jest kilka w całym krajuszczegoły to tak po krotce a jesli chodzi o e-mail to prosze podesłac swoj to odpowiem na Pani pytania swojego na forum niestety z przyczyn oczywistych udostepniać nie zamierzam.

#22 Guest_Jamanta

Guest_Jamanta
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 19:21

Może ktoś z państwa jest zainteresowany szkoleniem "Marketing w sieci", kolejna edycja rozpocznie się już niedługo na krakowskiej WSE im. Tischnera.Projekt skierowany jest do osób pracujących z terenu woj. małopolskiego, polecany szczególnie zainteresowanym e-biznesem, marketingiem, reklamą.Realizowany w ramach EFS, więc w dużej mierze dofinansowany przez UE.Więcej szczegółów można znaleźć na stronach Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera.Polecam

#23 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 13:18

bardzo mi przykro jeżeli chodzi o tego typu szkolenia nie udziele informacji gdyż głównie zajmuje się szkoleniami handlowymi, sieciami, telemarketing itpPozdrawiam

#24 Guest_DMS

Guest_DMS
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 15:21

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo, w ramach projektu "System Zarządzania Dokumentami (DMS) - szkolenia IT dla pracowników woj. śląskiego", współfinansowanego przez EFS.Celem Projektu "System Zarządzania Dokumentami (DMS) - szkolenia IT dla pracowników woj. śląskiego" jest przeprowadzenie szkoleń i doradztwa, dzięki którym Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności pomocne przy wyborze, wdrażaniu i korzystaniu z systemów zarządzania dokumentami.Uczestnikami projektu mogą być: osoby pracujące w mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach na terenie woj. śląskiego, zajmujące stanowiska kierownicze związane z administracją i/lub zarządzaniem jakością i/lub pracujące na stanowisku związanym z opracowywaniem oraz stosowaniem zasad, procedur i środków zarządzania dokumentami w przedsiębiorstwie.Aby zgłosić się do udziału w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.dms.autoid.pl

#25 Guest_Szkolenia

Guest_Szkolenia
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 12:58

Przygotuj się na wyzwania nowego roku! Nowa oferta szkoleń handlowych!Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z nowej oferty szkoleń handlowych. Jeszcze w grudniu przygotuj się na handlowe wyzwania nowego roku! Szkolenia dedykowane pracownikom Działów Sprzedaży, Handlu, Zakupów. Partnerem i realizatorem szkoleń jest Catman Polska sp. z o.o.www.szkolenia.sos.pl

#26 Guest_madame

Guest_madame
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 16:37

Mam pytanie a propos skuteczności szkoleń...czy po każdym szkoleniu istnieje możliwość przeprowadzenia jego ewaluacji?

#27 Guest_coach

Guest_coach
  • Goście

Napisano 21 listopad 2010 - 15:45

Coś dla tych, którzy szukają szkoleń w necie - www.e-shuster.pl. Dobre i szybkie narzędzie.

#28 Guest_do madame

Guest_do madame
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 00:25

Tak, choć rzadko się zdarza, że firmy prowadzące szkolenia dokonują też oceny ich efektywności. Poza tym ja osobiście bym tak nie chciał,bo mogłoby być to naciągane. Dlatego lepiej zatrudnić niezależny podmiot naukowy, który sprawdzi taką firmę np. Instytut Analiz im. Karola Gaussa, czy inne tego typu instytucje

#29 Guest_grześ

Guest_grześ
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 18:36

ja zdecydowanie mogę polecić www.leadership-center.pl , ich szkolenie naprawdę pomogło naszej firmie.

#30 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:24

szukasz szkolenie kursunie męcz się zostaw informacje o szkoleniu którego szukaszna naszej platformie www.szkolenia24h.pl/rynekinformacje o Twoim zapytaniu otrzymają firmy szkoleniowe które specjalnie dla Ciebie przygotują ofertę i prześlą ją Tobie wybierzesz najciekawszą dokonaj rejestracji za darmo www.szkolenia24h.pl/panel/zaloz_konto/uzytkownika

#31 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 11:12

Ja korzystałam ze szkoleń organizowanych przez Florystkę z www.indigoefd.eu Bardzo przydały się w prowadzeniu biznesu i pozwoliły na nowe, świeże podejście do tematu.

#32 Guest_mddp

Guest_mddp
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 11:07

Witam,Akademia Biznesu MDDP zaprasza na szkolenia w zakresie:PodatkiRachunkowośćFinansePrawoControllingBiznesWięcej na naszych stronach internetowych:www.akademiamddp.plwww.akademiamddp.pl/5,kursy.htmlwww.kursy-ksiegowosci.com.pl//

#33 Guest_Better

Guest_Better
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 00:12

Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń, imprez firmowych i integracyjnych, a także okolicznościowych w Dworze Konstancin - 18 km od Warszawy. Posiadamy trzy klimatyzowane sale, które pomieścić mogą max. 24, 50 i 130 osób. Każda z nich posiada rolety w oknach i pełne wyposażenie multimedialne. W trakcie spotkań oferujemy przerwy kawowe, catering lub posiłki w stylowej restauracji albo w ogrodzie, gdzie możemy zorganizować grilla lub garden party. Na Państwa życzenie możemy zapewnić dodatkowe atrakcje (np. quady, paitball)Zapraszamy!KONTAKT: Dwór Konstancin***ul. Od Lasu 2305-510 Konstancin- JeziornaTel. + 48 22 754 72 72 www.dworkonstancin.ple-mail: dworkonstancin@dworkonstancin.pl

#34 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 16:29

Ja polecam szkolenia Szkoły Dobrych Manier. Rzadko widuje sie tak tanie szkolenia z PR i autoprezentacji:swiat-polityki.blogspot.com/p/przydatne-szkolenia.html

#35 Guest_Dajanka

Guest_Dajanka
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 22:09

Poszukuję kandydata, który chciałby wziąć ze mną udział w szkoleniu NLP, odbędzie się ono 12-16 września w Warszawie. Jeśli jesteś zainteresowany/a zajrzyj na stronę www.nowe-nlp.com tam dowiesz się więcej. W dwie osoby jest taniej!

#36 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 15:19

Od dłuższego czasu szukałem odpowiednich szkoleń dla mojej firmy. Brałem pod uwagę zarówno wynajem lokalu, jak i specjalistów, którzy mieli by przygotować moich pracowników do szerszej działalności na rynku konkurencyjnym. Przeglądając różne oferty trafiłem na firmę videoszkolenia.pl, która oferuje szkolenia przez Internet. Dzięki nim szybko wyszkoliłem pracowników, a także nie wydałem zbędnych pieniędzy na wynajem lokalu, a także kilku specjalistów. Wszystko czego potrzebowałam znalazłem u nich, polecam!

#37 Guest_aneeta

Guest_aneeta
  • Goście

Napisano 09 październik 2011 - 17:27

Serdecznie polecam wszystkim firmę videoszkolenia.pl, która oferuje swoim klientom e-usługi z zakresu szkoleń. Korzystając z ich szkoleń zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale także swoje pieniądze!

#38 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 14:04

Długo szukałam odpowiedniej firmy szkoleniowej dla pracowników. Kolega polecił mi firmę skillhouse.pl . Na początku nie byłem przekonany: jak to szkolenia "na żywo" przez internet. Po namyśle postanowiłem zaryzykować i byłem bardzo miło zaskoczony, pełen profesjonalizm. W mojej firmie takie szkolenia przeszedł już dział kadr oraz księgowość i widać efekty. Zaoszczędziłem czas (swój i pracowników) jak i pieniądze. Szczerze polecam skillhouse.pl

#39 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 16:03

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Zakład pracy kieruje mnie na studia podyplomowe.Chce aby uczelnia wystawiła fakturę na zakład pracy uczelnia nie chce się zgodzić tylko chce wystawić fakture na słuchacza czyli na mnie, czy ktoś był w takiej sytuacji a może orientuje sie w przepisach, które uniemozliwiaja wystawienia faktury na zakład pracy

#40 Guest_Monic

Guest_Monic
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 02:22

odpowiadając adamowi to ja zamist wysylac na szkolenia pracownikkow podrzucam im portale dzieki ktorym moge usprawnic prace w mojej firmie, przykladem moze byc financetender

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych