Skocz do zawartości

Sprzątanie biura

wróć do serwisu Moja Firma 125 odpowiedzi w tym temacie

#121 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 462 postów

Napisano 27 październik 2020 - 10:28

Obecnie są firmy sprzątające, które wykonują takie prace na zlecenie. W umowie są ściśle określone warunki jakie mają być spełnione. Są też firmy które wykonują mycie okien na dużej wysokości. Jeśli nasze okna nie są otwierane to taka firma z zewnątrz okna umyje. I w takim wypadku również warto z takiej usługi skorzystać. 

#122 Guest_Robertos

Guest_Robertos
  • Goście

Napisano 16 listopad 2020 - 01:28

Jakbyście potrzebowali takich rzeczy jak zamiatarki, myjki wysokociśnieniowe, automaty zamiatająco myjące, czy profesjonalne odkurzacze a także środki do czyszczenia to odsyłam was do firmy Poolmar z Warszawy. Mają wspaniały wybór i bardzo rozsądne ceny. Mamy od nich większość maszyn sprzątających w naszej firmie i wszystko działa sprawnie i bezawaryjnie.

#123 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 375 postów

Napisano 14 grudzień 2020 - 15:32

Do takiego sprzątania biur to jednak trzeba mieć dobrej jakości sprzęt, skuteczny, tutaj https://www.leifheit...nie-podlog/6179w ofercie sklepu internetowego tego producenta macie takie urządzenia, mopy parowe i odkurzacze bezprzewodowe, nadadzą się do tego w sam raz.

#124 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 13:44

Jest wiele firm, które zajmują się profesjonalnym sprzątaniem biur i wielu innych miejsc, a zakres ich usług bywa bardzo odmienny. W tym artykule: http://pulsgdanska.p...zatania/1143130 można się zapoznać bliże z zagadnieniem. To o tyle istotne, że każde biuro czy firma mogą potrzebować innego zakresu usług.

#125 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 18 marzec 2021 - 21:20

Firma Handlowo-Usługowa „SETI” oferuje sprzątanie biur i powierzchni magazynowych. Moja firma korzysta z ich usług. Polecam tego kontrahenta.

#126 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2021 - 11:18

zerknij na ofertę uniprof-sprzatanie.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych