Skocz do zawartości

szukam firmy poligraficznrj

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_rollers

Guest_rollers
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 16:31

Prowadzę małą firmę potrzebuję dobrej firmy poligraficznej. Najlepiej gdyby podjęła się stałej realizacji zamówienia.

#2 Guest_armaretto

Guest_armaretto
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 12:33

a co konkretnie chcesz zamawiać?

#3 Guest_pandora

Guest_pandora
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 11:49

Mogę polecić tą z której sama korzystam ( www.caffeprint.eu) . Można podjąć stałą współpracę. Realizuję u nich stale rózne druki – ulotki, plakaty itd. jak dotąd wszystko idzie OK.

#4 Guest_Zbigniew Klimczak

Guest_Zbigniew Klimczak
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 12:27

Polecam swoje usługi www.wydawnictwo-pik.pl Zbigniew Klimczak, zk@wydawnictwo-pik.pl, tel. 608 033 551

#5 samo_rząd

samo_rząd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 luty 2014 - 23:17

może przypadnie Ci do gustu http://www.onlineprinters.pl/ ? to całkiem świeża firma w PL - ale ponieważ już od lat zbierają doświadczenia w różnych innych krajach, można na nich naprawdę polegać. i - o dziwo - mimo super serwisu kosztuje to wszystko całkiem niewiele!

#6 marcinh2

marcinh2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 marzec 2014 - 15:11

Zapraszam do nas - www.hekama.pl - tani druk z indywidualnymi projektami :)

Twoja agencja reklamowa - projekt + druk  - zapraszam na www.hekama.pl

Kubki z nadrukiem od 5 zł netto! kubkireklamowe.slask.pl

#7 Guest_Sabina

Guest_Sabina
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 19:59

Prowadzę małą firmę potrzebuję dobrej firmy poligraficznej. Najlepiej gdyby podjęła się stałej realizacji zamówienia.

Myślę, że w obecnych czasach każda firma podejmie się stałej realizacji zamówień nie ważne jak dużych. Taki rynek. W sumie my współpracujemy w trybie ciągłym od 2 lat z jedną firmą w zasadzie to drukarnia internetowa, nawet nie wiem czy działają też stacjonarnie czy nie. W każdym razie tutaj przykłady ich realizacji http://dynamikacja.p...k-katalogu.html. W sumie nigdy przez ten dość długi okres nie narzekaliśmy na współpracę więc spokojnie mogę polecić. W zasadzie warto przed pierwszym zleceniem sprawdzić daną firmę zamawiając odrobine mniejszą partię to może pomóc. 

#8 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2014 - 14:05

Wydaje mi się, że jeszcze warto się porozglądać bardziej po różnych ofertach, jak przykładowo ta drukarnia Katowice. Moim zdaniem ceny ma dość przystępne, ale to też już zależy od tego, co dokładnie będzie się chciało wydrukować. Może by się przydała jakaś porównywarka takich ofert? Naprawdę takich drukarni jest sporo i czasami już szkoda czasu, by wszystkie te oferty przeglądać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych