Skocz do zawartości

Lampy do biura na swiatswiatla - opinie

lampy oświetlenie biuro

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aleksandra1980

Guest_Aleksandra1980
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 06:54

Urządzam biuro w domu i planuję zakup paru rzeczy, m.in lampy biurkowej (porządniejszej) i kloszowej (pełne światło musi być).
Wyszukałam sobie coś w sklepie swiatswiatla.pl - czy ktoś z Was już może u nich kupował i ma jakieś opinie? Mi się jeszcze nie zdarzyło, a przed zakupem jakies słowo o firmie swiatswiala by sie przydało...

#2 MalgorzataM

MalgorzataM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 13:13

Ja kupowałam zdaje się w tym sklepie, ale to było kawałek czasu temu, więc nie pamietam co.Na pewno wszystko było ok.
Ciepłolubna:)

#3 Guest_inga

Guest_inga
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 09:29

ja kupowałam lampę do salonu na www.swiatswiatla.pl i wszystko było w porządku, bardzo miły kontakt i szybka przesyłka, polecam w 100%

5%

#4 Guest_kamila

Guest_kamila
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 09:31

zgadzam się z przedmówcami - moje zamówienie w swiatswiatla.pl dotarło bardzo szybko, nie było uszkodzeń w transporcie i żyrandol okazał się jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu:)

#5 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 22:29

Ja za to lampy wolę kupować bezpośrednio od użytkowników takich serwisów jak sprzedajemy.pl ponieważ wtedy mam gwarancję na znalezienie naprawdę oryginalnych produktów. Ostatnio udało mi się wyszperać tam bardzo ciekawy okaz do przedpokoju-nie umiałam znaleźć czegoś takiego w żadnym innym sklepie, a tu proszę. No i przede wszystkim w ten sposób można zaoszczędzić trochę pieniędzy.

#6 Razon

Razon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 12:58

Wybór mają przeogromny, bardzo lubię ogladać lampy z ich oferty, swego czasu kupowałam tam jedną i z tego co pamiętam, wszystko przebiegło ok. Tak znana firma nie może sobie pozwolić na brak dbałości o klienta.

#7 Guest_olaa

Guest_olaa
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 11:35

Ja zamówiłam lampy do biura w sklepie internetowym ceneo.pl/15945-0a i jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość produktów i rewelacyjna cena. Oscarlux ma szeroki wybór nowoczesnych lamp. Dodatkowo polecam ledowe kolorowe łańcuchy świetlne - efekt końcowy zaskakujący Dołączona grafika

#8 Guest_magda906

Guest_magda906
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:16

staram się wybierać sklepy, gdzie znajdą dużo produktów, które są mi potrzebne (chodzi o koszty przesyłki przeważnie) i tam kupuję. ostatnio znalazłam http://www.nexterio.pl i zrobiłam dośc pokaźne zakupy, bo w jednym miejscu jest chyba wszystko, co potrzebne w trakcie i po remoncie i mnóstwo ciekawych dodatków za niewielkie pieniądze

#9 Guest_Monika8

Guest_Monika8
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 10:07

a ma ktoś może do polecenia jakieś metalowe elementy ozdobne do lamp? 

#10 Guest_Maja87

Guest_Maja87
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 10:20

Jeśli chodzi o fajne motywy tudzież elementy ozdobne do lamp to ja mogę podrzucić kontakt do sprawdzonego ostatnio przeze mnie producenta. Fajne mają je i w rozsądnych cenach. Firma nazywa się matal bernat z częstochowy. Zobacz sobie na ich stronie są fotki i sama oceń

#11 Miks

Miks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 17:31

Z tego co widzę to sklep swiatswiatla.pl już chyba nie działa. Dobrą ofertę mają za to na creogic.pl, zwłaszcza jeśli chodzi o lampy nowoczesne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lampy, oświetlenie, biuro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych