Skocz do zawartości

Szablony Allegro

szablony aukcyjne szablon szablony allegro szablon aukcyjny modiv

wróć do serwisu Sektor Publiczny 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_modiv

Guest_modiv
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 15:03

Witam,jeśli prowadzicie Państwo działalność na Allegro, bardzo przydatne okazują się szablony aukcyjne. Zwiększają one zyski i przyciągają więcej klientów, dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu. Zapraszam wszystkich do obejrzenia oferty Modiv - jest to nowa działalność na Allegro, lecz posiada w swojej ofercie przejrzyste i profesjonalnie wykonane szablony. Aktualnie zajmuje się sprzedażą wcześniej wykonanych projektów, jednak w niedalekiej przyszłości planuje wykonywać prywatne zamówienia szablonów indywidualnych. To, że są "nowi", przyciągają klientów bardzo niską ceną w stosunku do jakości wykonywanych usług.allegro.pl/listing/user.php?us_id=9373779Zapraszam serdecznie!Mikołaj Waśkowski

#2 Franek

Franek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 październik 2012 - 00:13

Panie Mikołaju, jak Pan dodaje coś na forum i na dodatek jest to reklama swoich usług to warto byłoby coś o nich napisać. Jeśli ma to być marketing szeptany to radzę zmienić strategię. Tak czy inaczej życzę wszystkiego najlepszego.
Strony internetowe Radom

#3 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 23:22

Tu masz darmowe szablony allegroweb-aukcje.pl/index.php/szablony-allegro/darmowe-szablony-allegro- po co zlecac?

#4 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 10:49

Przed chwila chciałam uruchomic szablon na neilo. Masakra - bezsensu!!

#5 Guest_Edek

Guest_Edek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 15:43

Gotowe szablony na allegro się przydają, aukcja wygląda profesjonalnie. Ja swój kupiłem na zakupach grupowych od agencji interaktywnej i faktycznie sprzedaż się poprawiła.

#6 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 14:53

Pewnie, lepiej kupić niż samemu próbować jakies niedoróbki publikować

#7 Guest_Angelika

Guest_Angelika
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 21:43

Witam.mam pewien problem gdyż załadowałam swój zrobiony szablon na allegro i po jego zapisaniu po prostu zrobiły sie poziome linie i sa białe co niestety psuje szablon wiecie moze co to takiego i jak idzie to usunac ??

#8 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 12:10

ja nie mam pojęcia, ale może samo allegro mogłoby w tej kwestii pomóc, napisz do nich maila

#9 kozako

kozako

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 12:51

Chyba faktycznie lepiej kupić

#10 katarzyna_gd

katarzyna_gd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 luty 2014 - 22:47

w sieci jest ich pełno za free - i najczęsciej są o wiele lepsze od tych, za które trzeba płacić, ot taki paradoks :)

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 13:15

A ja myślę, że lepiej zainwestować te kilka groszy (bo rzeczywiście są to grosze) i zastanowić się nad wykupieniem pakietu zarządzania aukcjami. Nie dość, że znacznie usprawnia to pracę przy ich wystawianiu to jeszcze konkretnie ogranicza związane z tym koszty.

#12 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 12 maj 2016 - 12:11

Sam szukam jakichś dobrych szablonów

#13 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 18:37

Tak darmowe szablony do allegro są fajne.... ale jak nie chcemy nic sprzedać, sory, że tak napiszę, ale one zazwyczaj wyglądają identycznie i są jednakowo brzydkie, lepszym pomysłem jest zainwestowanie w coś ładniejszego i kupno czegoś z https://szablonyaukcji.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szablony aukcyjne, szablon, szablony, allegro, szablon aukcyjny, modiv

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych