Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła Dla Psów AS LUBLIN

Szkolenia psów dogoterapia.

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krystian33

Krystian33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 06 wrzesień 2012 - 12:44

Bardzo rzetelnie i solidnie się podchodzi do wszystkiego na zajęciach. Szkolenia są bardzo ciekawe. Oferta cenowa jest satysfakcjonująca. Polecam. Proszę o wypowiedzi?...

#2 Agata123

Agata123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 październik 2012 - 11:40

Bardzo ciekawe szkolenia. Chodziłam z moim pieskiem i jestem bardzo zadowolona ze tam się zjawiłam. Fantastyczni ludzie, skupiają sie typowo na zwierzętach. Fachowa robota.

#3 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 02 październik 2012 - 12:19

"..........skupiają sie typowo na zwierzętach.........." a na czym niby jeszcze by mieli się skupiać? przeciez nie na właścicielach

#4 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 08:08

Mogą skupiać się również na właścicielach, bo przecież często najwiecej blędow popełniają ludzie, a nie zwierzęta... Czasem problem leży wlasnie w głowie człowieka. Czasem w zachowaniu zwierzęcia.

#5 Guest_Kaj34

Guest_Kaj34
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 08:58

Szkola bardzo fajna, posiadają duże doświadczenie bo to widać. Mają podejście do zwierząt.

#6 Guest_Róża

Guest_Róża
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 11:07

Zajęcia są przydatne i pomocne dla dzieci chorych. Miałam okazję uczestniczyć i zobaczyć jak oni do tego podchodzą i powiem wam ze jestem pod wrażeniem. Na prawde starają się pomóc takim ludziom a szczególnie tym co kochają zwierzęta. Uważam ze to bardzo fajny pomysł na takie zajęcia. Oby takich więcej.

#7 Guest_xox3

Guest_xox3
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2012 - 15:35

Zgadzam sie jak najbardziej z Alą, różnie to bywa.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 15:15

Szkolenie psów jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Wystarczy spojrzeć na to jaką rolę odgrywają w życiu człowieka. Mój ojciec bardzo potrzebuje takiego wsparcia, tym bardziej, że często jest w domu sam. Spacery z psem również mu pomagają. To szkolenie wpłynęło w pewnym stopniu na jakoś jego życia. Pozytyw.

#9 Yuna

Yuna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:13

A ile kosztuje takie szkolenie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych