Skocz do zawartości

kredyt na otwarcie działalnośći

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 16 listopad 2006 - 23:32

Witam Proszę o pomoc gdzie można uzyskać kredyt w wysokości 150 tys zł na rozpoczęcie działalnośći?Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

#2 Guest_macio

Guest_macio
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 01:39

jak dostac kredyt w wysokości 10.00 z gury dziękuje

#3 Guest_tanioch

Guest_tanioch
  • Goście

Napisano 24 luty 2009 - 16:10

jak dostac w wyskosci 1.00 z gury ciekuje

#4 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 18:32

Jak mogę dostać kredyt na działalność gospodarcza w wys 4000tyś zł jeżeli działalność założyłam z dniem 1.05.2009?nie mam innych dochodów oprócz zasiłku rodzinnego w kwocie 128 zł?z góry dziekuje

#5 Guest_alicyjka

Guest_alicyjka
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 03:08

witam jak moge dostac kredyt na działalnośc gospodarcza w wysokości 30000 staram tez sie o dotacje z urzędu pracy .nadmieniam ze moje dochody to zasiłek dla bezrobotnych i dochody konkubenta wysokości 1500

#6 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2009 - 16:35

Szanowni Państwo !Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przez Nas usług zagwarantowała Nam pozycję Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych !Oferta dotyczy pomocy w finansach dla osób fizycznych kredyty konsolidacyjne, gotówkowe, hipoteczne, trudne, jak również dla Firm inwestycyjne, obrotowe, pozyskiwanie inwestorów, leasing, dotacje z UE !Zapraszamy - obsługujemy wszystkie województwa - bez opłat wstępnych !Kontakt telefoniczny pod numerem: 781 118 706 oraz e-mail: gabiinfo@interia.pl - 7 dni w tygodniu.

#7 Guest_Mr. Johnson Larry

Guest_Mr. Johnson Larry
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 23:34

Special Attn:WE ARE HERE FOR THE PURPOSE OF THOSE LESS PRIVILEGED WHO HAVE NO OF GETTING FUNDS ,BUT THERE IS HOPE AS WE ARE READY TO OFFERLOANS TO WILLING INDIVIDUALS WHO NEEDS THESE FUNDS FOR SOMETHING TOBETTER THERE LIVES. SO ALL YOU HAVE TO DO IF YOU ARE ONE OF THOSEIN NEED OF LOAN IS TO CONTACT THIS FIRM WITH THE BELOW INFORMATION SOTHAT WE CAN HAVE A CLUE OF WHOM YOU ARE AND WHAT YOU NEEDNOTE THAT ALL RESPONDS SHOULD BE SENT TO THIS MAIL: diamond.fundingexpertlimited@gmail.com INFORMATION NEEDED1YOUR NAMES.................2 YOUR LOCATION.................3 LOAN NEEDED..............4 DURATION (YEARS)..............5 PHONE.......................6 FAX...........................7 MONTHLY INCOME....................8 OCCUPATION....................9 HOME ADDRESS...............10 COUNTRY....................... .contact email:.........Thanks And Regards.Specjalne Attn:Jesteśmy tu dla celów tych mniej uprzywilejowanych, którzy nie mają FUNDUSZY uzyskać, ale jest nadzieja jak jesteśmy gotowi zaoferowaćKredyty dla osób, które CHCĄ POTRZEBY Fundusze te na cośLEPSZE żyje. Więc wszystko co musisz zrobić, jeśli jesteś jednym z tychW POTRZEBIE kredytowania to aby skontaktować się tą firmą z poniższych informacji SOŻe możemy mam pojęcia KTÓREGO JESTEŚ i co trzebaUWAGA który reaguje ALL powinno być wysłał MAIL: diamond.fundingexpertlimited@gmail.com INFORMACJE POTRZEBNENAZWY 1YOUR .................2 Twój LOKALIZACJA .................3 POTRZEBNY KREDYT ..............4. Czas trwania (lata )..............5 tel. .......................6 FAX ...........................7 MIESIĘCZNEGO DOCHODU ....................8 zawodu ....................9 ADRES ZAMIESZKANIA ...............10 KRAJ ....................... .kontakt e-mail :.........Dzięki i pozdrowienia.

#8 Guest_Pamela Rosa Flores

Guest_Pamela Rosa Flores
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 09:56

Czesc, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pozyczkodawca. Udzielam pozyczki z jasnymi i latwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na dzialalnosc gospodarcza, pozyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pozyczki na splate rachunków. Jesli potrzebujesz pozyczki, skontaktuj sie ze mna bezposrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych