Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na własny biznes - sklep z kosmet...

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102722 postów

Napisano 04 październik 2007 - 16:46

Lokal o powierzchni 30-50 metrów kw. w dobrej lokalizacji, kilkadziesiąt tysięcy złotych kapitału i można założyć własny sklep z kosmetykami. Powrót do artykułu: Pomysł na własny biznes - sklep z kosmetykami

#2 Guest_Bono

Guest_Bono
  • Goście

Napisano 04 październik 2007 - 16:46

Ciekawy tekst. Sprawa wygląda zachęcająco. Czy ktoś ma już doświadczenia z takim biznesem?

#3 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 17 listopad 2007 - 09:59

fajny tekst

#4 Guest_paveu

Guest_paveu
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 17:14

mieszkam w mieście dziesięciotysięcznym i zastanawiam się nad 'postawieniem' marketu kosmetycznego ale cały czas mam wahania. Nie wiem czy jacyś franczyzodawcy znajdą się na taką skalę, oczywiście alternatywnie mogę stworzyć własną markę :)jakby ktoś coś wiedział, miał podobne doświadczenia, to zapraszam do dyskusji.

#5 Guest_www.mojsalon.pl

Guest_www.mojsalon.pl
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 02:09

Można też prowadzić sprzedaż kosmetyków w gabinecie kosmetycznym - jest to możliwość dodatkowego dochodu dla gabinetu, a przy okazji okazja na zaznajomienie klientek z produktami, na jakich pracuje salon.

#6 Guest_stefan

Guest_stefan
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2009 - 13:37

jo mom taki sklep we ameryce, mom rzecy jak w aptyce ino tanij,jak kcecie zoboczcie se:www.my-drugs.info

#7 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 14:53

ja mam własny sklep i dobrze mi się powodzi, zaczęłam mieć więcej klientów odkąd zdecydowałam się na reklamę świetlną u http://www.balanda.pl/ sklep jest widoczny, dzięki czemu wiele osób go odwiedza

#8 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2014 - 13:42

taki sklep to fajna sprawa, udaje mi się tanio sprowadzać kosmetyki, dodatkowo kartony zamawiam w korzystnych cenach u http://www.wok-kartony.pl/

#9 Guest_magdaee

Guest_magdaee
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 10:33

Dużo promocji robią na stronie nocanka.pl. Normalnie na takie kosmetyki jak Max Factor i inne to by mnie nie było stać, a tutaj zamawiam sobie regularnie. Szybka i niedrogo wysyłka, sympatyczna obsługa.

#10 Guest_MAGDA

Guest_MAGDA
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 11:24

Ja bym poleciła sklep Nocanka -nocanka.pl. Najlepsza drogeria ever! Kosmetyki każdego typu, w tym największy wybór lakierów do paznokci, jaki kiedykolwiek widziałam. Essie, czy Sally Hansen rządzą!

#11 Guest_sdwwe

Guest_sdwwe
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 11:46

Słuchaj, powiem Ci jak było u mnie. Przez długi czas nie mogłam się przemóc do kupowania w sieci, ale teraz nie żałuję że to zrobiłam, bo jest bardzo wygodnie. A jeśli chodzi o konkrety, to poszukaj przede wszystkim na Skin79 – tu masz stronę skin79-sklep.pl – to są oryginalne koreańskie naturalne kosmetyki, których w Polsce nigdzie indziej nie znajdziesz.

#12 Guest_cepes

Guest_cepes
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 15:33

Sklep new nails był dla mnie przykładem, ale ottworzyłam inny. Tamten zaopatruje mój salon w produkty kosmetyczne. Po prostu zaoferowali nam najlepszej jakości produkty w bardzo dobrej cenie, a właśnie na tym nam zależało. Taniej się w zasadzie nie da, ale również pod względem jakości nie mieliśmy się czego czepiać. A właśnie o to chodziło.

#13 szponder

szponder

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaDania

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:32

Bardzo ciekawa opcja z tym sklepem, w dobie internetu można poszerzyć pomysł o sklep w sieci.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 23:05

dodatkowo otworzenie takiej działalności może zostać sfinansowane z dotacji. czy wiesz, że można otrzymać nawet 250 000 zł na start firmy?? dowiedz się więcej www.bizplanner.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych