Skocz do zawartości

Sale konferencyjne, firmy eventowe, firmy szkoleniowe

wróć do serwisu Księgowość 122 odpowiedzi w tym temacie

#101 Punisher9382

Punisher9382

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 maj 2018 - 15:07

Te sale konferencyjne to jest wspaniała sprawa. Takie jest moje zdanie.

Politologia - tematy prac magisterskich

#102 Guest_polage

Guest_polage
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 21:12

A z firm szkoleniowych które szkolą w organizowaniu eventów kogo byście polecili? Jak czytałam najdłużej na rynku działa firma EMTG która robi szkolenia w tym zakresie, warto u nich się szkolić? Ktoś odbywał u nich szkolenia? Co możecie powiedzieć o tej firmie?

#103 Guest_madzialenka

Guest_madzialenka
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 07:49

A z firm szkoleniowych które szkolą w organizowaniu eventów kogo byście polecili? Jak czytałam najdłużej na rynku działa firma EMTG która robi szkolenia w tym zakresie, warto u nich się szkolić? Ktoś odbywał u nich szkolenia? Co możecie powiedzieć o tej firmie?

Dokładnie ich. Ale nie głownie dlatego że działaja najdłużej, choć faktycznie o to tez duży plusże to pierwsza firma szkoleniowa w tej branży jaka powstała w Polsce. Ja sie szkoliłam w EMTG bo ich  szkoleniowcami sa nie tylko teoretycy ale  działający czynnie praktycy. Dzieki temu nie przekazują wiedzy tylko książkowej (byłam na takim jednym szkoleniu bo chcialam zobaczyć jak robią to inni i cena byla atrakcyjna - soryyy nigdy więcej bo to samo potem przeczytałam gdzies tam) - na szkoleniach EMTG jest dużo z praktyki, dużo przykładów, konkretne informacje bez śmieci, to co faktycznie trzeba wiedzieć no i sama tematyka tak dobrana że wychodzisz z pełną głową wiedzy i pomysłów

#104 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 19:19

A jak z cateringiem na konferencjach u Was to wygląda? My zawsze korzystamy ze sprawdzonej firmy cateringowej (http://gruparsvp.pl/), bo obiekty często niestety nie dają rady z jedzeniem i w trosce o zadowolenie gości, ja jest tylko możliwość - zamawiamy przetestowany catering. 

#105 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 31 maj 2018 - 18:47

Jeśli Was interesuje temat organizacji eventów i wykorzystania na nich multimediów i nowoczesnej technologii, to bardzo fajna dawka wiedzy branżowej czeka na Was na biznesevent.pl, obowiązkowa lektura dla osób, które koordynują organizację eventów biznesowych. 

#106 Maxprag

Maxprag

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 21:59

Bardzo ciekawa i klimatyczna sala jest w Muzeum Warszawskiej Pragi.
Sala pomieści nawet 130 osób. Na pięknym, zabytkowym, odrestaurowanym dziedzińcu może przebywać nawet 500 gości - idealne miejsca na różnorakie eventy.
Sala wyposażona w projektor i sprzęt nagłośnieniowy. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Na terenie Muzeum znajduje się cafe&bistro Niebieski Syfon, - można zamówić dowolną obsługę cateringową.
Warto powiązać konferencję czy szkolenie ze zwiedzaniem ekspozycji Muzeum - jako dodatkową atrakcję.
Taras widokowy - na zabytkową część Pragi.

001_Courtyard_1-750x420.jpg

f1-640x350.jpg

#107 ŁukaszNowak

ŁukaszNowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 10:38

Jeśli chodzi o sale szkoleniowe w Warszawie, to od siebie mogę polecić portal rezerwacyjny Spotello. Można wyszukiwać i przeglądać różne oferty sal w jednym miejscu, co jest sporą oszczędnością czasu :) Platforma jest ogólnopolska, więc można tam też znaleźć sale szkoleniowe w innych miastach.

#108 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:46

Na pewno multimedia podczas eventu to bardzo ważna sprawa, choćby na konferencji jest wiele możliwości - można poczytać tu https://www.biznesev...na-konferencje/ Warto mieć swój sprawdzony namiar na taką firmę, bo wiem z doświadczenia, że przez firmę eventową takie rzeczy wychodzą drożej.

#109 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 05:04

Ciekawym miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego i konferencji w Warszawie ( dla 20-100 osób ) jest hotel DoubleTree by Hilton. Może nie jest to ścisłe centrum, bo znajduje się na Wawrze, ale połączenie ze Śródmieściem jest bezproblemowe i szybkie. Komfortowa sala z dostępem do światła dziennego ( co ma ogromne znaczenie w przypadku trwających wiele godzin spotkań). Dodatkowo pełne wyposażenie multimedialne. Po konferencji istnieje możliwość skorzystania z siłowni czy SPA, które też znajdują się na terenie hotelu i z doświadczenia wiem, że uczestnicy bardzo chętnie z tego korzystają :)

#110 Sfomum

Sfomum

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 11:05

ja zapraszam do Bielska Białej :)

#111 NoboHotel***

NoboHotel***

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 11:45

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego i kameralnego obiektu szkoleniowego w Łodzi to zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia specjalnych warunków współpracy :) 

Posiadamy 3 sale szkoleniowe, 
26 pokoi w trzygwiazdkowym standardzie, 

Jesteśmy elastyczni i chętni do współpracy, dostosujemy ceny i opcje do budżetu. 

W naszym Hotelu znajduje się jedna z najlepszych restauracji w Łodzi, dostępna również na uroczystości rodzinne, weselne, bankiety firmowe, czy w razie potrzeby realizacji ekskluzywnych cateringów na terenie Łodzi.

Zapraszamy do kontaktu: 
tel: 734 420 610
hotel@nobohotel.pl

banner_glowna_020.jpg

#112 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 04:03

W przyszłym roku będe organizować konferencje i już powoli rozglądam się za odpowiednią salą konferencyjną. Sala musi znajdowac się w Warszawie, być przestronna, dobrze wyposażona. Świetnie byłoby gdyby także był do niej dobry dojazd z centrum Warszawy, bo więszośc uczęstników będzie przyjezdna. Jak na razie spośród wszystkich ofert najbardziej zaintersowała mnie oferta z tej strony 

http://www.konferenc...bus.pl/budynek/ . Możecie sprawdzić i napisać mi co o niej sądzicie?

#113 PatrycjaSV

PatrycjaSV

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 02 październik 2018 - 14:16

Firma Virtline organizuje szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa informacji w firmie.

https://www.virtline...stwo/szkolenia/

Wskazujemy na zasady bezpiecznego przetwarzania danych w sieci firmowej, jak i Internecie.

Przeszkolimy Twój personel, aby był świadomy zagrożeń, na jakie jest narażony w codziennej pracy oraz potrafił w odpowiedni sposób zareagować w przypadku niespodziewanych awarii.

Szkolenia dostosowujemy do obowiązujących norm prawnych związanych z RODO.

#114 paź37

paź37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 21:21

Mogę dorzucić namiar na sprawdzoną firmę, od której wypożyczamy sprzęt na konferencję (razem z obsługą) - http://www.3tech.pl/wypozyczenia.html, wiem z doświadczenia, że to cenny namiar, bo bez np. nagłośnienia czy ekranu lub projektora niejeden event by się nie odbył :) 

#115 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 12:56

Jeśli jesteście zainteresowani organizacją konferencji prasowej, to polecam https://biznes-lab.p...ncyjne-wieksze/ Firma ta profesjonalnie zajmuje się przygotowywaniem i oferowaniem takich sal czy biur. Duże doświadczenie poparte wieloma pozytywnymi opiniami to moim zdaniem gwarancja wiarygodności. Wszystkie powierzchnie są wysokiej jakości, a sama firma oferuje indywidualne podejście do klienta.

#116 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:39

Na pewno, wybierając salę na taki event, warto sprawdzić, czy jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt na konferencje, bo często jego brak jest największą bolączką organizatorów. 

#117 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:25

Sala konferencyjna musi zostać odpowiednio wyposażona - najlepiej w taki sposób, aby spełniała wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Szukając firmy specjalizującej się w dostosowywaniu sal konferencyjnych do wymaganych standardów, proponowałbym skontaktować się z https://instalacje.n.../uslugi/lan-wan która ma w tym ogromne doświadczenie (w jej ofercie można znaleźć systemy konferencyjne).

#118 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:22

Mogę dorzucić namiar na sprawdzoną firmę, od której wypożyczamy sprzęt na konferencję (razem z obsługą) - http://www.3tech.pl/wypozyczenia.html, wiem z doświadczenia, że to cenny namiar, bo bez np. nagłośnienia czy ekranu lub projektora niejeden event by się nie odbył :)

Dobry kontrahent w tym biznesie to podstawa! My też się posiłkujemy sprzętem konferencyjnym pożyczonym od 3tech.pl, oczywiście ich technicy są nie do ocenienia, świetna i profesjonalna pomoc! :)

#119 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 28 luty 2019 - 23:41

Wiadomo, że sprzęt na konferencje to must-have, nie wyobrażam sobie udanej konferencji bez nagłośnienia, światła czy jakichś multiemediów do wyświetalania contentu. Faktem jest, że warto sprawdzać, czy dany obiekt ma taki sprzęt na stanie. 

#120 mamarek44

mamarek44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 13:43

Faktycznie, salę konferencyjną czasem jest cięzko znaleźć odpowiednią salę konferencyjną. Jednak jeśli zajrzysz tutaj http://www.salekonferencyjne.pl/sądzę, że bez problemu Ci sie to uda. Jest to bardzo ciekawa wyszukiwarka właśnie takich obiektów. Z tego co widzę to mozna tutaj znaleźć salę konferencyjną dopasowaną chyba do każdych preferencji!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych