Skocz do zawartości

Elektroniczna archiwizacja danych

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_pytacz

Guest_pytacz
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2010 - 14:22

jaka firma robi elektroniczną archiwizację danych? Już mi magazyny pękają od segragarotów;/.

#2 Guest_zerrt

Guest_zerrt
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 12:55

Moim zdaniem najbardziej przejrzystym programem do archiwizacji i obiegu dokumentów wewnątrz firmy, a także częściowo poza nią jest Sekretariat. To oprogramowanie stworzone przez markę atsoftware.pl. Można u nich łatwo przypisywać prawa dostępu. Baza danych jest spójna. Zrezygnowałem całkowicie z utrzymywania archiwum stacjonarnego. Teraz jeden pracownik obsługuje praktycznie całą dokumentację, co jest poza tym świetnym wynikiem ekonomicznym.

#3 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 08 luty 2016 - 09:56

Według mnie dzisiaj warto sięgnąć po odpowiednie oprogramowanie. Bardzo fajnym rozwiązaniem dla wydawców jest opcja, jaką udostępnia http://publico24.pl/ . Dzięki niej do tej pory tradycyjnie wydawane magazyny czy czasopisma, często docierające do ograniczonego grona odbiorców, mogą być dostępne w wersji elektronicznej np. na tabletach czy telefonach komórkowych. Na pewno jest świetna opcja dla każdego wydawcy, który chce zwiększyć liczbę czytelników. 

#4 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:38

Archiwizacja danych jest niewątpliwie czymś bardzo ważnym, chociaż często ignorowanym. Elektroniczna archiwizacja danych pozwoli nam zaoszczędzić czas pracowników oraz miejsce które zawalałby dokumenty. Warto zapoznać się z tym artykułem na temat takiej archiwizacji. Od siebie polecam firmę Aplotech, która zajmuje się między innymi archiwizacją danych.

#5 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:23

No an pewno jest to bardzo, bardzo przydatne!

#6 janna

janna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2016 - 20:00

Na pewno Firma Ezet świadczy takie usługi. Zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Ja też muszę się zabrać za archiwizację danych, bo zgromadziłam już dużo dokumentów i trudno jest mi się w tym odnaleźć.

#7 arekwrona

arekwrona

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 17:36

Szczerze powiedziawszy to nie do konca ufalbym tym wszystkim elektronicznym systemom archiwizacji dokumentow. Moim zdaniem to jest wewnetrzna kwestia firmy co tak wlasciwie z nimi zrobi i wszystko powinno odbywac sie na papierze. Przeciez do takiego systemu wkrasc sie komus komu zalezaloby na naszych cennych danych zadne wyzwanie. Bezpieczenstwo firmy powinno byc w dzisiejszych czasach priorytetem. Mozna oczywiscie skorzystac z uslug specjalistycznych .. dobrym miejscem na szukanie kogos sprawdzonego moze byc platforma Aleo https://aleo.com/pl/...enie-dokumentow gdzie jest ich chyba najwiekszy wybor w sieci. Sam wybor ulatwi nam system ocen na podstawie ktorego bedzie mozna przefiltrowac interesujace nas oferty.

#8 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 15 maj 2018 - 22:48

archiwum elektroniczne i wszystko co z nim związane oferuje Paperless. Fakt, większość firm decyduje się tego typu rozwiązanie, bo jest po prostu wygodniejsze i bezpieczniejsze. Możesz decydować o uprawnieniach i kto ma dostęp do jakich informacji, papiery nie zalegają na szafkach no i oszczędzasz też czas próbując znaleźć jakieś informacje - jak dla mnie same plusy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych