Skocz do zawartości


Zdjęcie

Faktoring - jak to działa?


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 198680 postów

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:15

Kiedy cykl koniunkturalny zaczął poruszać się po równi pochyłej w dół, firmom factoringowym przybyło ofert wykupu nieprzeterminowanych należności. Z drugiej jednak strony również warunki płatności uległy zaostrzeniu. Faktem jest jednak to, że factoring, mimo iż wciąż stosunkowo rzadko stosowany w Polsce jest łatwą formą pozyskiwania kapitału obrotowego. Powrót do artykułu: Faktoring - jak to działa?

#2 Guest_n

Guest_n
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:15

to już było...

#3 Guest_Karolinka

Guest_Karolinka
  • Goście

Napisano 31 październik 2020 - 09:18

Faktoring to spłata faktury. W wielu branżach czas oczekiwania na płatności jest dość długi. Co często uniemożliwia funkcjonowanie działalności. Tak jest w transporcie. Np. faktoring monevia ma specjalną dedykowaną ofertę. Wiele firm z takiego rozwiązania korzysta. To znacznie ułatwia funkcjonowanie.

#4 Guest_Karolinka

Guest_Karolinka
  • Goście

Napisano 31 październik 2020 - 09:18

Faktoring to spłata faktury. W wielu branżach czas oczekiwania na płatności jest dość długi. Co często uniemożliwia funkcjonowanie działalności. Tak jest w transporcie. Np. faktoring monevia ma specjalną dedykowaną ofertę. Wiele firm z takiego rozwiązania korzysta. To znacznie ułatwia funkcjonowanie.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych