Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklama w internecie

wróć do serwisu Moja Firma 82 odpowiedzi w tym temacie

#81 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 18:08

Marketing i formy reklamy bardzo się zmieniają z roku na rok. Możliwości zastosowania nowoczesnych rozwiązań reklamowych są coraz to bardziej zaawansowane. Np. na https://autilo.pl/ dostępna jest oferta na tak zwane chat boty, które dają możliwość szybszego kontaktu klienta z naszą firmą. Co znacznie ułatwia i buduje zaufanie klient do naszej marki. Ale to tylko jedno z licznych możliwości, jakie mamy jesli chodzi o marketing i budowanie relacji na linii firma — klient. 

#82 Guest_janjanek

Guest_janjanek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 20:55

SEO, SEM, media społecznościowe, banery, posty sponsorowane u blogerów opcji jest mnóstwo. Grunt, żeby dobrze dopasować rodzaj reklamy w internecie do profilu działalności firmy i nie przepalić całego budżetu na starcie. Wybieram się na remadays 14 lutego do Nadarzyna, tam zagadnę speców od marketingu online i podpytam co by mi doradzili. 

#83 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 10:20

Cóż, trudno jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Fakty są takie, że wiele zależy od tego, jakie cele mają osiągnąć działania marketingowe. Bo należałoby je jasno i klarownie zdefiniować i przystąpić do realizacji w ramach posiadanych zasobów i możliwości.
Proponuję jeszcze doczytać o Pinterest - to tez portal z dużym potencjałem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy