Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

prosty darmowy program magazynowy

wróć do serwisu Moja Firma 85 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_andi

Guest_andi
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 23:48

Sprawdź sobie szybkąfaktureMają program magazynowy i wystarczy rejestracja na stronie szybkafaktura.pl i przez 3 miechy cały program masz gratis to sobie sprawdzisz czy to jest to czego szukaszteraz super sprawa bo można jeszcze mieć inne produkty z szybkąfakturą wirtualnebiuro-aliorbank.pl

#22 rudafoto

rudafoto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 11:29

do magazynu polecam subiekt GT, można go w przyszłości rozbudować a także wzbogacić o wersję mobilną. Jeżeli zajdzie potrzeba modyfikacji na na "ponadprogramowe" to wiem, że szybko i sprawnie wykonują dodatki w firmie Opron - sama z ich usług nie korzystałam, ale zaprzyjaźniona firma handlująca sprzętem foto bardzo sobie ich chwaliła.

#23 Guest_MisieK80

Guest_MisieK80
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 09:18

Ja ostatnio przesiadłem się na oprogramowanie Commerbusiness Magazyn. Jestem pod wrażeniem. Rewelacyjny program. Jest bardzo elastyczny, samemu można go doposażyć w opcje, które potrzeba, do tego jest nowoczesny i stabilny. Pomijam już niewielki koszt zakupu. Ze strony www.commerbusiness.pl/magazyn można pobrać w pełni funkcjonalną wersję do przetestowania. Nie szkodzi spróbować... Dołączona grafika Pozdrawiam

#24 Guest_jestemgosciem

Guest_jestemgosciem
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 14:27

Ja pierdziele ten temat to prawie same reklamy, jest jakiś prawdziwy darmowy program który umożliwia prowadzenie magazynu i wydrukowanie WZ wydanie z magazynu?

#25 Guest_bitten_jurgen

Guest_bitten_jurgen
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:50

Gdzie admin d*pa to i reklam kupa Dołączona grafika

Też szukam prostego i darmowego programu do obsługi magazynu w małej kuchni hotelowej...

#26 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 grudzień 2012 - 22:28

Darmowego oprogramowania magazynowego nie znam. Z reguły większość "darmowych" programów działa za darmo tylko do jakiegoś momentu (czas użytkowania, liczba wystawionych faktur, rozmiar bazy). Aby jednak cokolwiek doradzić warto chociaż wiedzieć, czy ten program ma być obsługiwany przez jedną, czy przez więcej osób. Jeśli przez jedną to może warto zbudować odpowiedni arkusz przy użyciu OpenOffice. To jest darmowy program mogący pełnić w firmie bardzo wiele funkcji, w tym obsłużyć pgospodarkę magazynową, wydruki faktur, czy rozliczenia.Z drugiej strony jeśli program ma być prosty to może od razu warto poszukać czegoś działającego na smartfonie. Masz wtedy stany magazynowe pod ręką.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#27 Guest_alfa

Guest_alfa
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 20:42

Ja pier...... Czy nie widzicie ludzie ze te wszystkie posty sa sztuczne? Jak nie to przeczytajcie je jeszcze raz. Te posty pisali kolesie ktorzy maja bezposredni kontakt z firmami robiacymi ten soft!!!!! tO WYCHODZI Z KAZDEGO ICH SLOWA!!!!!!!!!!!OpenERP jest darmowy, OpenSource i zaawansowany jak zaden komercyjny polski!!!!! Uczcie sie jezykow a otworza wam sie oczy!!!Nie wiem czy obsluguje polski jezyk ale chyba tak bo widzialem kupe jezykow. Ja osobiscie jade na angielskim.

#28 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 22:40

Też polecam, mnie pracuje się świetnie. Szybkafaktura jest Produktem Roku 2010 w kategorii programy księgowe online(ranking PC WORLD)to dużo mówi i mam do niego jeszcze większe zaufanie po tym

Trala lala, jak bym slyszal kolesia domokrazcy od sprzedarzy , garnkowm nozy i innego gowna . Ludzie , opamietajcie sie i nie czytajcie tych opinii, sa sztuczne i napisane przez ludzi zwiazanych z tymi produktami, te opinie nic nie maja wspolnego z koncowymi urzytkownikami, to totalny bull shit!!!!!!!!!!!!!

#29 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 styczeń 2013 - 10:13

Ciekawe, że na smartfony też nie znalazłem takiego oprogramowania. Może warto stworzyć...Czy korzystalibyście Państwo z programu magazynowego na telefonie? Jakiej funkcjonalności oczekiwalibyście po nim?

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 17:21

Ja pier...... Czy nie widzicie ludzie ze te wszystkie posty sa sztuczne? Jak nie to przeczytajcie je jeszcze raz. Te posty pisali kolesie ktorzy maja bezposredni kontakt z firmami robiacymi ten soft!!!!! tO WYCHODZI Z KAZDEGO ICH SLOWA!!!!!!!!!!!OpenERP jest darmowy, OpenSource i zaawansowany jak zaden komercyjny polski!!!!! Uczcie sie jezykow a otworza wam sie oczy!!!Nie wiem czy obsluguje polski jezyk ale chyba tak bo widzialem kupe jezykow. Ja osobiscie jade na angielskim.

niestety nie wiem gdzie moge pobrac ten soft... Mozesz mi podesłać?

#31 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 11:34

niestety nie wiem gdzie moge pobrac ten soft... Mozesz mi podesłać?

Ja pobrałem stąd:
biznes.linuxiarze.pl/openerp/
(Programy...... -> Fakturowo-magazynowe)

Wybrałem sobie kilka aplikacji, ale jeszcze ich nie uruchamiałem, więc nie mogę nic polecić albo odradzić.

Pozdrawiam Dołączona grafika

#32 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 22:15

Zobacz Systim - www.systim.plWersja jednostanowiskowa bezpłatna, ma PZ, WZ, raporty stany magazynu itd., wersja płatna też warta polecenia bo nie jest droga a ma wsparcie techniczne (jakby co).

#33 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 21:19

Zobacz Systim - www.systim.pl
Wersja jednostanowiskowa bezpłatna, ma PZ, WZ, raporty stany magazynu itd., wersja płatna też warta polecenia bo nie jest droga a ma wsparcie techniczne (jakby co).

gość_Andrzej ... !!!

czy matka Ciebie młotkiem po głwie waliła czy do szkoły niechodziłeś ??

temat jest wyraznie napisany !!!!!! DARMOWY lub inaczej DARMOWA LICENCJA

#34 Guest_Sasza

Guest_Sasza
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 15:50

A ja mam troszeczkę inne pytanie. Poszukuje może nie zupełnie darmowego ale dobrego programu magazynowo - fakturowego obsługującego sprzedaż, magazyn i raporty sprzedaży - z którego mógłbym koszystać przez sieć! Tzn abym mógł synchronizować dane z drugim komputerem bez konieczności budowania serwera!--------------Śruby, nakrętki, wkręty

#35 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 kwiecień 2013 - 13:31

A ja mam troszeczkę inne pytanie. Poszukuje może nie zupełnie darmowego ale dobrego programu magazynowo - fakturowego obsługującego sprzedaż, magazyn i raporty sprzedaży - z którego mógłbym koszystać przez sieć! Tzn abym mógł synchronizować dane z drugim komputerem bez konieczności budowania serwera!

Praca rozproszona nie tyle związana jest z samym programem, co raczej z architekturą sieciową.W modelu pracy rozproszonej rozróżnia się pracę w trybie on-line i off-line.On-line polega na tym, że dane, które wprowadzamy na stanowisku komputerowym od razu są umieszczane w centralnej bazie i wszyscy korzystający z tej bazy od razu je widzą.Off-line działa na zasadzie wprowadzania danych do lokalnej bazy danych i synchronizowania ich z centralną bazą danych w dogodnym momencie.Funkcjonalność on-line można uzyskać na kilka sposobów:a. poprzez udostępnianie pulpitu komputera - jak na przykład w standardowej usłudze każdego Windowsa od XP w górę.b. poprzez jeden komputer (serwer terminali) udostępniający pulpityc. korzystajc z programu działającego w przeglądarce internetowej (np. Optima on-line)Funkcjonalność off-line wymaga z reguły dedykowanego oprogramowana, które potrafi synchronizować dane pomiędzy komputerami. Ja zajmuję się Comarchem i jest coś takiego w ofercie.Zaletą off-line jest możliwość pracy bez konieczności posiadania stałego i stabilnego dostępu do internetu.

#36 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 12:38

Jakiś czas temu trafiłam na program Sprzedaż i Magazyn PAkietu Przedsięborcy. Testowałam go przez 30 dni zupełnie za darmo. Program łatwy w obsłudze, intuicyjny, cena również zadowalająca a profesjonalna pomoc ze strony producenta w razie jakichkolwiek problemów - nieoceniona. Może go pobrac stad: http://www.klientki....lej-firmie-7656

#37 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 12:41

Jakiś czas temu trafiłam na program Sprzedaż i Magazyn PAkietu Przedsięborcy. Testowałam go przez 30 dni zupełnie za darmo. Program łatwy w obsłudze, intuicyjny, cena również zadowalająca a profesjonalna pomoc ze strony producenta w razie jakichkolwiek problemów - nieoceniona. Może go pobrac stad: http://www.klientki....lej-firmie-7656

załączam poprawny link - http://www.pakietprz...zedaz-i-magazyn

#38 Guest_Longint

Guest_Longint
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 20:26

Zapraszamy do sprawdzenia naszego oprogramowania magazynowego LoMag. Oferowany przez nas program, jest idealnym narzędziem do prostego i wydajnego zarządzania stanem magazynowym. W intuicyjny sposób pozwala na tworzenie dokumentów magazynowych, umożliwia pracę z urządzeniami takimi jak kolektory, czytniki, drukarki etykiet. Za pomocą wizualnego edytora jesteś w stanie stworzyć dowolny wzór dokumentu, czy etykiety magazynowej. Więcej na www.lomag.pl. Zapraszamy!

#39 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 18:20

Polecam program Weaver WMS (http://weaversoft.pl...s/products/wms/), program w wersji darmowej, można w nim zbudować bazę danych na 100 pozycji, wykonać różnego rodzaju raporty, wystawić dokumenty itp, posiada bardzo przydatną funkcję projektanta magazynu, bardzo łatwy w obsłudze.

#40 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 20:21

Moja firma działa jakieś 1,5 roku. Od tej pory w firmie działam na systemie BizIn http://www.bizin.pl/ i jestem bardzo zadowolony z pracy. System sprzedaży z obsługa magazynu jest bardzo intuicyjny oraz czytelny.Jeżeli masz dostęp do neta to wpisz sobie w wyszukiwarkę bizin i wyskoczy ci stronka z systemem do fakturowania. Program, jest banalnie prosty w obsłudze i nie powinieneś mieć problemów w obsłudze. Mi sie najbardziej spodowało to, że nie musiałem kupować kota w worku tylko sobie na spokojnie przetaestowałem program 3mc, teraz już płacę za abonament ale to nie sa jakies wielkie kwoty wszystkim polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych