Kategorie
Skocz do zawartości

Zostałam oszukana przez firmę Orange, gdzie mam się z tym zgłosić?

Grażyna Janik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałam od Orange  rachunek za korzystanie z ich usług za okres od 26 MARCA do 25 KWIETNIA
br. 9 MARCA złożyłam podanie o rozwiązanie z nimii umowy z dniem 9 kwietnia, wyrazili zgodę, podanie przyjęli , w związku z czym
powinnam otrzymać rachunek za korzystanie z usług do 9 kwietnia, bo już tego dnia wyłączyli mi
internet, światłowid, usługi tv i telefon domowy, co było dla mnie dowodem, że umowa z nimi została
zakończona, tymczasem przysyłali mi rachunek na bajońską sumę 353,37. 10 kwietnia leciałam do Kanady, samolot
jeszcze nie zdążył wylądować w Toronto kiedy włączyli mi w telefonie, /który miał być
przełączony na kartę/ jakiś roaming, który nie był mi potrzebny, jedyne
co potrzebowałam po wyjściu z samolotu to skorzystanie z telefonu, żeby poinformować czekającą na
mnie osobę spod której bramy ma mnie odebrać, tak też zrobiłam, rozmowa trwała 41 sekund, u nich
wyszło coś ponad minutę. Ten roaming, za który chcą mnie skasować to 199,6 zł  19 kwietnia ponownie włączyli mi jakiś roaming, za który zażyczyli sobie 33,2
zł. ja  12 kwietnia podpisałam umowę na
usługę telefoniczną z internetem z Lucky Mobile w Kanadzie i już tego dnia zaczęłam korzystać z ich usług /kopię umowy mogę  przedłożyć/ i natychmiast
Podpisałam również umowę z Poltel na usługi internetowe z dniem 8 maja i tego samego dnia zaczęłam korzystać z ich usług internwtowych - 

trzeba byłoby być niespełna rozumu, by mając internet na miejscu i możliwość korzystania z WhatsApp, 
który jest za darmo, by korzystać z ich roamingu. Mając telefon i internet w Kanadzie 
 bezczelnie włączali  mi jakiś roaming o który ich nie prosiłam i przysyłają  mi  rachunki, kolejny    
na   sumę 193,60 zł. i nie jestem pewna czy to ostatni. To już jest trzeci raz kiedy próbują mnie  oszukać. 
Oszukali mnie już podczas podpisywania umowy, bo zaproponowali mi "love pakiet" za 109,99 zł.+ 15 zł. za 
rentowanie telefonu, później okazało się, że podsunęli mi umowę na 120 zł. + 25 zł. telefon /na szczęście mam rękopis tego co mi
proponowali/. Obciążyli mnie za połączenia do Arizony i do Holandii, których nie wykonałam.

Prosiłam by wysłali mi rachunek za korzystanie z ich usług DO 9 KWIETNIA br. i rachunek za
skorzystanie z telefonu 10 kwietnia po przylocie do Toronto/rozmowa trwała 41 sekund/. 
Prosiłam też  o szczegółowe informacje na temat rzekomego korzystania z ich  roamingu i potwierdzenie mojej zgody na to, niestety otrzymałam od nich list z pogróżkami,
Gdzie mam zwrócić się o pomoc?
Grażyna Janik

• 1 miesiąc temu...
Gość Kinga

Kancelaria prawna Barbara Lis-Kareł oferuje szeroki zakres pomocy prawnej. Polecam skorzystać z porady w tej kancelarii. Sama uzyskałam tam skuteczną pomoc prawną.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...