Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Program do fakturowania online - jaki?

Program do fakturowania

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 05 grudzień 2021 - 22:27

Na jaki program do fakturowania online postawić, który jednocześnie usprawni procesy księgowe w naszej firmie? Chodzi mi o wersję na 2022  rok, pozdrawiam!

#2 Guest_Mizzes

Guest_Mizzes
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2021 - 11:33

W jego przypadku zdecydowanie można liczyć na najwyższa jakość, profesjonalne wsparcie ze strony obsługi i jednocześnie łatwość w codziennej pracy. Jak się okazuje na wersji próbnej funkcjonalność już jest przekonywująca.

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 10:32

Co do wyboru programu do fakturowania online liczy się zarówno dobra cena za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej mamy - Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa na ich stronie dowiecie się więcej i też można na miesiąc go pobrać za darmo. 

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 10:35

Dobrze wiedzieć, mam nadzieję że to nie koniec podpowiedzi i propozycji z Waszej strony!

#5 Felicjan4325

Felicjan4325

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2021 - 12:07

Nie wiem który program jest naprawdę dobry.

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 588 postów

Napisano 07 styczeń 2022 - 12:55

Akurat co do programu służącego do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to zdecydowanie tutaj pozytywnie wyróżnia się właśnie program Faktura VAT Standard, czy też PRO. Sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Zajrzyj na https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać jak już zdecydujecie się na jego wprowadzenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Program do fakturowania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych