Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Własna firma

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 iwen

iwen

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 październik 2021 - 10:31

Od niedawna prowadzę swój własny sklep internetowy i mam sporo zamówień, jednak nie wiem do końca jak sobie przyspieszyć pracę, może wy macie jakieś pomysły? 

#2 nołi

nołi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 październik 2021 - 15:56

Dyspensery do taśm są super opcją i dzięki nim praca idzie o wiele szybciej, zastanów się właśnie nad ich kupnem. Poza tym warto mieć także kartony, które szybko się składają i nie dodają czasu. 

#3 iwen

iwen

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 październik 2021 - 10:34

Korzystałem z takiego dyspensera właśnie i non stop mi się zacinał i zrezygnowałem, może miałem jakiś zły model, a co do kartonów, to szybko się je składa i nie ma z tym problemu. Może jednak powinienem zainwestować w jakiś lepszy sprzęt, co nie będzie się zacinał. 

#4 nołi

nołi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 październik 2021 - 17:04

No ja na Twoim miejscu tak szybko bym się nie poddawał i bym szukał nowego dyspensera przy pakowaniu, to bardzo ważne aby go mieć. Dzięki takim produktom jak ten nasza praca jest skrócona i możemy popakować więcej paczek do wysyłki. 

#5 iwen

iwen

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 30 październik 2021 - 08:43

Może i masz racje, a znasz jakąś firmę, która ma w sprzedaży takie dyspensery dobrej jakości? Ten, który ja miałem tak jak pisałem był wadliwy i za długo mi nie podziałał. 

#6 nołi

nołi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2021 - 10:48

Dyspenser do taśm ze sklepu https://neopak.pl/dy...-ec-296-id-2791 na pewno Cię nie zawiedzie, ja mam go już jakiś czas i dla mnie jest najlepszy, działa jak nowy. Poza nim kupuje w tym sklepie co róż kartony do pakowania oraz torby papierowe, wszystko jest super jakości. 

#7 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 02 listopad 2021 - 11:27

Prowadzę od kilku lat swój salon kosmetyczny i niedawno postanowiłem zmienić w nim linie kosmetyczną. Firma, którą mieliśmy do tej pory niestety nie posiadała najlepszych produktów. Aktualnie posiadamy kosmetyki od producenta https://www.monduniq.pl/pli są świetna, a klienci zadowoleni. 

#8 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 349 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 listopad 2021 - 10:09

Prowadzenie firmy to też dbanie o sprzęt firmowy. W samochodach trzeba regularnie wymieniać katalizatory, bo w przeciwnym razie poziom szkodliwych związków chemicznych w spalinach będzie zbyt wysoki.

#9 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 836 postów

Napisano 30 listopad 2021 - 19:39

Prowadząc własną firmę możesz popełniać mnóstwo błędów przez które Twoja firma będzie stratna. Warto zacząć działać w tym kierunku, aby firma zaczęła się dobrze rozwijać i przynosić zyski. Na stronie: https://inrel.pl/ofe...acji-produkcji/ udało mi się znaleźć ofertę dzięki, której można to osiągnąć. Firma inrel ma szeroką ofertę, a w niej również wsparcie organizacji produkcji. Dzięki niej zaczniesz świadomiej zarządzać firmą i odnosić sukcesy.

#10 Soldier

Soldier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 grudzień 2021 - 10:52

Prowadząc własny biznes często będziemy zajęci, a to może być problem gdy mamy rodzinę. Warto skorzystać z ofert placówek jak przedszkole prywatne Kraków, jednak nie możemy przedkładać pracy zawodowej nad rodziną.

#11 AnnaMar

AnnaMar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2021 - 16:08

Chciałabym również zapytać o dodatkową pomoc ze strony agencji social media. Czy korzystacie? W sieci znalazłam tę ofertę https://www.ideoforc...e-social-media/, która wydaje mi się być bardzo na czasie. Aby dotrzeć do szerokiego grona użytkowników kanałów społecznościowych niezbędne są inwestycje. Należy poświęcić czas i przeznaczyć na ten cel określony budżet. Dobrze przeprowadzona kampania marketingowa z pewnością się zwróci. 

#12 marmur87

marmur87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano wczoraj, 11:18

Własna firma to chyba niezależność o której prawie każdy marzy. Znajomy rodziny prowadzi agroturystykę od wielu lat cieszy się dobrymi wynikami. Rozwinął firmę i otworzył sklepy spożywcze. Podobno teraz wchodzi w etap uprawy warzyw. Nawiązał współpracę z firmą https://luckygrower.combuduje pomieszczenia pod pieczarkarnie, oraz szklarnie na pomidory i ogórki. Znajomy często jeździ na różnego rodzaju szkolenia, aby lepiej zrozumieć prowadzenie własnego biznesu oraz wszystkie etapy produkcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych