Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Czy sprowadzanie auta ze Stanów obecnie będzie miało sens?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 21 październik 2021 - 08:44

Czy sprowadzanie auta ze Stanów obecnie będzie miało sens? Warto się na to decydować czy raczej w praktyce perspektywy są marne? Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane i ewentualnie możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i po jaką ewentualnie firmę będzie warto sięgać jeśli chodzi o takie auta ze Stanów sprawdzane. Jeśli już to brać to zależałoby mi, żeby ktoś ten temat kompleksowo obsługiwał

#2 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 25 październik 2021 - 21:04

Auto ze Stanów najlepiej jest sprowadzać za pośrednictwem firmy SP Automotive. Polecam ich usługi. Szybka i sprawna transakcja na korzystnych warunkach.

#3 Fijal14

Fijal14

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 październik 2021 - 10:51

Mnie zależało na dobrym Fordzie i dlatego zdecydowałem się na sprowadzanie z USA. Jeśli chodzi o obsługę ze strony www.amer-pol.com to wypadło to faktycznie bardzo dobrze, zdecydowanie mogę ich propozycje polecić jeśli będziecie chcieli sprowadzić samochód. Firma działa na wysokim poziomie i pomogą w załatwieniu wszystkich kwestii natury formalnej za co dla nich oczywiście duży plus. Nawet jak ktoś w temacie jest laikiem to i tak nie musi się o nic martwić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych