Kategorie
Skocz do zawartości

Dobry bus do firmy - jaki salon w Rzeszowie

JarekDon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku poszukiwań wyjątkowych aut dla siebie, czy również do firmy to w mojej opinii akurat tutaj warto zastanowić się nad propozycjami samochodów cechujących się bezpieczeństwem, funkcjonalnością i jednocześnie przyjemnością z jazdy. Dlatego też jeśli o mnie chodzi to wygrał wyższy Hyundai Tucson z którego jestem mega zadowolony w użytku codziennym zarówno na miasto, jak i dłuższą trasę 

Akurat tutaj mam podobne spostrzeżenia względem poprzednika i jeśli dobry oraz sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie to Auto Res jest według mnie numerem jeden. Obsługa na poziomie, dobre oferty i jednocześnie sprawne przeprowadzenie zakupu. Do tego też prowadzą swoje aso z którego do tej pory bez obaw korzystam. 

W przypadku poszukiwań wyjątkowych aut dla siebie, czy również do firmy to w mojej opinii akurat tutaj warto zastanowić się nad propozycjami samochodów cechujących się bezpieczeństwem, funkcjonalnością i jednocześnie przyjemnością z jazdy. Dlatego też jeśli o mnie chodzi to wygrał wyższy Hyundai Tucson z którego jestem mega zadowolony w użytku codziennym zarówno na miasto, jak i dłuższą trasę 

Rzeszów wcale nie jest tak dużym miastem, myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego u nich. Ja to w sumie zastanawiam się, czy zdam na prawko. Tu http://bypoznan.pl/lifestyle/gqtf/jak-zdobyc-prawo-jazdy-kurs-szkolenie-i-dokumenty.html czytam, jak zdobyć to prawko. Liczę, że jednak się uda.

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miałem okazję z nimi współpracować, przede wszystkim jest w czym wybierać. Obsługa na poziomie, konkretne przedstawienie samochodu przed zakupem, możliwość negocjacji ceny i jednocześnie też nawet jeśli chodzi o serwis to można liczyć na ich konkretną pomoc i wykonanie jej zgodnie ze wszystkimi potrzebami bez problemów i koniecznością powrotu na ewentualne poprawki. 

• 1 rok później...
Gość MariuszRes

Tutaj mogę się zgodzić, że zabierając się za poszukiwania odpowiednich samochodów do swojej floty samochodów firmowych warto rozpocząć od Auto Res, jeśli ma być to salon z Rzeszowa u których będziecie mogli znaleźć bardzo dobre oferty m.in na dostawczaka Fiat Ducato w różnych wariantach. Można porozmawiać o wszystkich aspektach, otrzymać wycenę i też od razu mieć na miejscu bardzo dobrze prowadzone aso. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...