Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dobry bus do firmy - jaki salon w Rzeszowie

Dobry bus do firmy - jaki sal

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 13:02

Cześć :)

Jaki salon warto odwiedzić w Rzeszowie, jeżeli chodzi o wybór dobrego busa do firmy? Chodzi mi głównie o busa L2H2 albo L2H3, no i też raczej wolę pójść w stronę nowego modelu niż używanego. Pomożecie?

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 10:46

W przypadku poszukiwań wyjątkowych aut dla siebie, czy również do firmy to w mojej opinii akurat tutaj warto zastanowić się nad propozycjami samochodów cechujących się bezpieczeństwem, funkcjonalnością i jednocześnie przyjemnością z jazdy. Dlatego też jeśli o mnie chodzi to wygrał wyższy Hyundai Tucson z którego jestem mega zadowolony w użytku codziennym zarówno na miasto, jak i dłuższą trasę 

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 16 czerwiec 2021 - 11:55

Akurat tutaj mam podobne spostrzeżenia względem poprzednika i jeśli dobry oraz sprawdzony salon samochodowy w Rzeszowie to Auto Res jest według mnie numerem jeden. Obsługa na poziomie, dobre oferty i jednocześnie sprawne przeprowadzenie zakupu. Do tego też prowadzą swoje aso z którego do tej pory bez obaw korzystam. 

#4 monroe96

monroe96

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 21 czerwiec 2021 - 14:50

W przypadku poszukiwań wyjątkowych aut dla siebie, czy również do firmy to w mojej opinii akurat tutaj warto zastanowić się nad propozycjami samochodów cechujących się bezpieczeństwem, funkcjonalnością i jednocześnie przyjemnością z jazdy. Dlatego też jeśli o mnie chodzi to wygrał wyższy Hyundai Tucson z którego jestem mega zadowolony w użytku codziennym zarówno na miasto, jak i dłuższą trasę 

Rzeszów wcale nie jest tak dużym miastem, myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego u nich. Ja to w sumie zastanawiam się, czy zdam na prawko. Tu http://bypoznan.pl/l...-dokumenty.html czytam, jak zdobyć to prawko. Liczę, że jednak się uda.

#5 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 22 czerwiec 2021 - 11:32

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę Wasze wskazówki, bo już nie mogę się doczekać nowego samochodu :D

#6 sawapawel01

sawapawel01

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 30 czerwiec 2021 - 21:59

Nadam przez internet paczki do anglii?

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 15 lipiec 2021 - 13:33

O to super, dzięki wielkie za wstępne informacje! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec wskazówek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych