Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Prowadzenie magazynu dla sklepu online

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 10 kwiecień 2021 - 09:02

Powiedzcie mi proszę w jaki sposób zorganizowaliście sobie w swoim własnym mieszkaniu miejsce na magazyn?
Zdaje sobie sprawę, że każdy tutaj na grupie zatrudnia 100-200 osób i dziennie wysyłka 1k paczek. Może są tutaj mali przedsiębiorczy który szukają inspiracji.
Co Wam ułatwia pracę na magazynie w swoim mieszkaniu? Macie jakiś stół do pakowania?.

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 874 postów

Napisano 11 kwiecień 2021 - 08:52

Z własnego doświadczenia powiem, że jeśli nie masz domku z garażem/segmentu czy czegoś większego niż 70 metrów, jest to dość uciążliwe, chyba nie ma jakiegoś złotego środka, szczególnie że wszystko zależy od towaru. Osobiście prawie rok miałem "magazyn" w mieszkaniu i jak on nie wyglądał zawsze było źle, szczególnie żonie się nie podobało;). Osobiście polecam rozeznać się po okolicy, jeśli mieszkasz w mieście, często spółdzielnie wynajmują lokale użytkowe po naprawde bardzo przystępnych cenach, ja osobiście znalazłem taki 300 metrów od domu (20 metrów ale to wystarcza) w cenie 4 razy niższej niż od osoby prywatnej.

Ewentualnie skontaktuj się z firmą https://www.mcmproje...hale/magazynoweW firmie zamowisz realizacje hali magazynowej.Taka hala będzie w sumie najwygodniejszym wyjściem. 

#3 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 828 postów

Napisano 19 kwiecień 2021 - 19:08

Bardzo dobrze, że dzielicie się informacjami w tym temacie. Prowadzenie takiego magazynu to nie jest prosta sprawa!

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 08:12

Z własnego doświadczenia powiem, że jeśli nie masz domku z garażem/segmentu czy czegoś większego niż 70 metrów, jest to dość uciążliwe, chyba nie ma jakiegoś złotego środka, szczególnie że wszystko zależy od towaru. Osobiście prawie rok miałem "magazyn" w mieszkaniu i jak on nie wyglądał zawsze było źle, szczególnie żonie się nie podobało;). Osobiście polecam rozeznać się po okolicy, jeśli mieszkasz w mieście, często spółdzielnie wynajmują lokale użytkowe po naprawde bardzo przystępnych cenach, ja osobiście znalazłem taki 300 metrów od domu (20 metrów ale to wystarcza) w cenie 4 razy niższej niż od osoby prywatnej.

Ewentualnie skontaktuj się z firmą https://www.mcmproje...hale/magazynoweW firmie zamowisz realizacje hali magazynowej.Taka hala będzie w sumie najwygodniejszym wyjściem. 

Magazyn w domu, kto tego nie przerabiał? Haha, koszmar

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy