Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

74% Polaków wycofa pieniądze z banków w przypadku ujemnego oprocentowania [BADANIE]

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 06 kwiecień 2021 - 16:35

Ujemne oprocentowanie skłoniłoby prawie 74% Polaków do wycofania oszczędności z banków. Głównie byłyby to osoby zarabiające ponad 9 tys. zł netto, z wyższym wykształceniem i z miast liczących 100-199 tys. ludności.

Powrót do artykułu: 74% Polaków wycofa pieniądze z banków w przypadku ujemnego oprocentowania [BADANIE]

#2 Guest_Ziutek

Guest_Ziutek
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2021 - 16:35

Do sklepów polacy kupować srebro! Precz z bankierami!

#3 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2021 - 09:40

Ja również tak postąpię, już nawet wiem co zrobię z pieniędzy. Ulokuje je w otwarte fundusze inwestycyjne. Oczywiście nie będę sam tego robił bo nie do końca ogarniam co i jak, pomoże mi w tym specjalista z zarabiajmy.pl . On w tym siedzi to się zna jak nikt inny. Coś czuje, że niedługo dużo ludzi zrezygnuje z trzymania pieniędzy w banku.

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 572 postów

Napisano 27 lipiec 2021 - 11:12

I pewnie zainwestuje w metale szlachetne, które przynajmniej skutecznie przechowają wartość a nie co roku będziemy tracili po 4-5% na inflacji bo naprawdę wszystko drożeje. Dlatego warto pomyślec i poczynić pierwsze kroki zakupowe jeśli chodzi o złote i srebrne monety, ale również sztabki o różnej wadze. Akurat osobiście pewność mam do mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/którą moge Wam poleci, bo jednak mam pewnośc odnośnie oryginalności produktów, ale i też mogę szybko odebrać zamówienie stacjonarnie, czy liczyć na wysyłkę w ciągu jednego dnia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy