Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza 8.0 - dotacja i inne ważne zmiany

wróć do serwisu Kadry 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516774 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 21:47

Tarcza 8.0 to kolejne zmiany w przepisach. Dotyczą one m.in. dotacji oraz dofinansowania do wynagrodzeń pracowników z urzędów pracy.

Powrót do artykułu: Tarcza 8.0 - dotacja i inne ważne zmiany

#2 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 02 marzec 2021 - 21:47

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się czy przy kodzie wymienionym w grupie 2), należy mi się 3 krotna dotacja tj. suma tarcz 7.0 i 8.0 (bo o 1 dotację 5000 wystąpiłem 24 lutego 2021 z tarczy 7.0), czyli 1 z lutego (tarcza 7.0) i dwie kolejne w marcu ( tarcza 8.0), czy może ma być to suma wszystkich dotacji od tarczy 1.0? z góry dziękuję za odpowiedź

#3 Guest_Olaka

Guest_Olaka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2021 - 19:43

Zajmuje się florystyka,oprawami imprez weselnych .Nie dostałam nic bo nie to PKD.Ten rząd to banda nieudaczników o złodziei !!!

#4 Guest_Olaka

Guest_Olaka
  • Goście

Zajmuje się florystyka,oprawami imprez weselnych .Nie dostałam nic bo nie to PKD.Ten rząd to banda nieudaczników o złodziei !!!

#5 Guest_Olaka

Guest_Olaka
  • Goście

#6 Guest_Olaka

Guest_Olaka
  • Goście

#7 Guest_Olaka

Guest_Olaka
  • Goście

#8 Guest_Ewa B.

Guest_Ewa B.
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 00:49

Dokładnie, ja też mam spadek o 90% ale nie dostałam w tarczy branżowej ani złotówki, niestety wielka niesprawiedliwość-bo nie to pkd...spadek obrotów byłby bardziej wiarygodny.

#9 Guest_Ewa B.

Guest_Ewa B.
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 00:49

Dokładnie, ja też mam spadek o 90% ale nie dostałam w tarczy branżowej ani złotówki, niestety wielka niesprawiedliwość-bo nie to pkd...spadek obrotów byłby bardziej wiarygodny.

#10 Guest_Obserwator

Guest_Obserwator
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 07:51

Guzik dostaje zwykły Kowalski który też stracił pracę !!! Ten rząd to porażka !

#11 Guest_Obserwator

Guest_Obserwator
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 07:51

Guzik dostaje zwykły Kowalski który też stracił pracę !!! Ten rząd to porażka !

#12 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 08:20

Również nic nie dostałem bo PKD nie to pracowałem za granicą 12 lat wróciłem do Polski żeby otworzyć działalność zainwestowałem wszystkie pieniądze drugi rok ciągnę na zero praktycznie i co nadal zastanawiam się na wyjazd ale już na stałe więcej tego kraju rządu karmić nie będę

#13 Guest_trevor

Guest_trevor
  • Goście

Napisano 12 marzec 2021 - 08:44

czyli znowu kod przeważający stanowi kryterium przyznania wsparcia a nie tylko spadek obrotów, to skandal, wiele firm ma kod uprawniający do skorzystania z wsparcia wśród kodów uzupełniających a nie jako przeważający a praktycznie obroty spadły do zera, jeżeli przez ten kod przeważający miałyby stracić możliwość pomocy z tarcz byłby to skandal i niesprawiedliwość

#14 Guest_trevor

Guest_trevor
  • Goście

czyli znowu kod przeważający stanowi kryterium przyznania wsparcia a nie tylko spadek obrotów, to skandal, wiele firm ma kod uprawniający do skorzystania z wsparcia wśród kodów uzupełniających a nie jako przeważający a praktycznie obroty spadły do zera, jeżeli przez ten kod przeważający miałyby stracić możliwość pomocy z tarcz byłby to skandal i niesprawiedliwość

#15 Guest_trevor

Guest_trevor
  • Goście

#16 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 12 marzec 2021 - 08:45

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych