Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dobry prawnik do firmy

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 18 luty 2021 - 09:42

Cześć, firma mi się trochę rozwinęła, konkretnie spółka i szukam kancelarii, w której zlecę kilka spraw. Jak macie namiary na dobrego adwokata to bardzo proszę o kontakt

#2 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 08 marzec 2021 - 08:26

Ogólnie warto mieć jakiegoś prawnika sprawdzonego w firmie, który będzie do dyspozycji jak jakieś sprawy pracownicze będzie trzeba załatwić. Jak pod tym kątem współpracuje w Poznaniu z kancelarią Sangowski na Taczak i jestem zadowolony. Profesjonalne podejściem, można liczyć na pomoc w momencie, gdy jakaś sytuacja tego wymagająca się pojawia.

#3 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5924 postów

Napisano 08 marzec 2021 - 10:12

Same złe opinie słyszałam o tej kancelarii.

Nie dziwię się, że musi szukać klientów.

#4 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 08 marzec 2021 - 16:46

Cześć, firma mi się trochę rozwinęła, konkretnie spółka i szukam kancelarii, w której zlecę kilka spraw. Jak macie namiary na dobrego adwokata to bardzo proszę o kontakt

W jakim mieście masz siedzibę? Dobrze mieć kancelarię w miarę blisko, w razie rejestracji zmian w spółce łatwiej i szybciej można przekazać dokumenty, w szczególności jak trzeba coś uzupełnić. We Wrocławiu polecam Kancelarię Smagała Strzelczyk, w Białymstoku Łukasza Mroza.

#5 Guest_Zygmunt

Guest_Zygmunt
  • Goście

Napisano 08 marzec 2021 - 18:06

Znowu jacyś bezrobotni prawnicy co muszą wieszać igłoszenia na darmowych forach, bo ani piniędzy, ani klienta

#6 Mkocika

Mkocika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 28 marzec 2021 - 22:07

My korzystamy z usług kancelarii adwokackiej Morawska z Gdańska. Mogę polecić z czystym sumieniem. Pani mecenas to inteligentna i bystra kobieta. Widać, że prawo to nie tylko jej zawód ale też pasja.

#7 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:29

Najlepiej polegać na kimś sprawdzonym, z doświadczeniem.

#8 Guest_Marcin K.

Guest_Marcin K.
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2021 - 20:29

Jak prowadzi się firmę to najlepiej podjąć stałą współpracę moim zdaniem. Bynajmniej ja taką decyzję podjąłem i nie żałuję. Współpracuję z kancelarią Węgłowski ze Szczecina. Lepiej trafić nie mogłem muszę przyznać. Zawsze mogę liczyć na poradę czy pomoc, w zależności od rodzaju sprawy czy problemu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych