Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Makijaż permanentny Gdzie w Warszawie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_SyliwaPo

Guest_SyliwaPo
  • Goście

Napisano 10 luty 2021 - 12:13

Dzień dobry, chciałam się zapytać o polecone miejsca gdzie wykonam makijaż permanentny brwi, ust i bliskich okolic oczu, rzęs. Bardzo chcę wybrać dobry salon i mam nadzieję, że znajdę tu pomoc.

#2 Guest_Julka99

Guest_Julka99
  • Goście

Napisano 12 luty 2021 - 09:12

Ja robiłam makijaż brwi w salonie Newlooks ok 2 lata temu i jestem zadowolona.

#3 Guest_mrslimone

Guest_mrslimone
  • Goście

Napisano 16 luty 2021 - 11:11

Ja robiłam makijaż brwi w salonie Newlooks ok 2 lata temu i jestem zadowolona.

Znam ten salon, jest blisko mojego mieszkania :) ma dobrą opinie w okolicy, wśród znajomych. sama nie korzystałam.

#4 Guest_SyliwaPo

Guest_SyliwaPo
  • Goście

Napisano 21 luty 2021 - 15:27

Od brwi chcę zacząć i jak będą okej to ewentualnie zrobię resztę zaplanowanych rzeczy, ale brwi to dla mnie must have. "Newlook's" biorę pod uwagę i czekam na jeszcze jakieś inne propozycje.

#5 Guest_Julka Salikow

Guest_Julka Salikow
  • Goście

Napisano 01 marzec 2021 - 11:36

robiłam tam usta w kolorze róży z efektem 3d rok temu przed pandemią. bardzo dobry salon, polecam z czystym sumieniem.

#6 Guest_SyliwaPo

Guest_SyliwaPo
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 11:28

usta mnie interesują w pierwszej kolejnosci, nad efektem 3d się własnie zastanawiałam. To dobrze się składa, prawdopodbnie przejdę się do newlooks w tym tygodniu

#7 Guest_Julka Salikow

Guest_Julka Salikow
  • Goście

Napisano 16 marzec 2021 - 11:37

polecam 3d bardzo. usta wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. tam też ci doradzą kolor i na pewno wyjdzie dobrze.

#8 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 18 marzec 2021 - 13:29

Ja jakoś nie wyobrażam sobie, żebym mogła  coś takiego sobie zrobić. Dla mnie już takie https://sklep.lashbr.../sztuczne-rzesy wystarczają. Może nie codziennie, ale często lubię się malować. To wiem, co muszę i jak muszę robić. 

#9 Guest_SyliwaPo

Guest_SyliwaPo
  • Goście

Napisano 29 marzec 2021 - 09:27

Dobrze, że zdążyłam przed zamknięciem :) Zrobiłam usta 3d. Kolor taki róż bardziej, ale wygląda świetnie. nie za bardzo rozumiem powyższej wypowiedzi. Makijaż permanentny to nie tatuaż.

#10 Guest_Julka Salikow

Guest_Julka Salikow
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2021 - 08:18

permanentny jest super, polecam też brwi zrobić, chyba, że masz bardzo ładne naturalne.

#11 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 18:39

Moja koleżanka zdecydowała się na taki zabieg i niestety nie wyszedł prawidłowo. Teraz poszukiwane jest laserowe usuwanie makijażu permanentnego , żeby wrócić do stanu poprzedniego. Jesteście w stanie coś polecić?

#12 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów

Napisano 01 maj 2021 - 09:31

Ja jakoś nie mam przekonania co do makijażu permenentnego, ale wiem że dużo osób decyduje się na takie rozwiązanie.

#13 Guest_SyliwaPo

Guest_SyliwaPo
  • Goście

Napisano 24 maj 2021 - 22:04

Wygląda naprawdę niesamowicie, warte swojej ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy