Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Samochód w leasingu na firmę

leasing auto firma

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2020 - 12:37

Witam. Jestem przedsiębiorcą, mam jednoosobową firmę i na codzień potrzebuję samochodu do pracy. Tym razem chciałabym wziąć dobre auto w leasing, najlepiej małe. Takie, które łatwo się parkuje i dobrze się prowadzi po mieście. Nie znam się za dobrze na samochodach, a koledzy różnie mi doradzają. Zna ktoś z Was godne polecenia firmy leasingowe? :) 

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2020 - 10:42

Jeśli chodzi o zwinne auto do jazdy po mieście to polecam hybrydowego yarisa. O ofertę leasingu pytaj bezpośrednio w salonie. 

#3 kamilos33

kamilos33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2021 - 11:00

Nie polecam żadnego modelu, ale również spotkałem się z pozytywnymi opiniami na temat toyoty. 

https://ener-tech.pl/ Specjaliści w serwisie urządzeń zasilania gwarantowanego w oparciu o agregaty prądotwórcze i zasilacze UPS.

#4 gruszkabarbara

gruszkabarbara

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano dziś, 16:48

Fakt, zakup samochodu to może być bardzo trudna decyzja w dzisiejszych czasach. Wszystko za sprawą wyboru jaki mamy. Oczywiście pomijam w tym momencie rynek wtórny ponieważ niesie ze sobą zbyt duże ryzyko. Wystarczy poczytać na forach motoryzacyjnych jak ludzie potrafią narzekać, a przy tym wydawać krocie na naprawy. Zawsze samochód ze salonu będzie nam służył przez długie lata. Nic nie stoi na przeszkodzie by skorzytać z możliwości finansowania zakupu. Świetnym tego przykładem jest oferta Dacia - https://www.dacia.pl/samochody.htmlw której znajdziemy elastyczne możliwości dostosowania raty do naszych możliwości finansowych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: leasing, auto, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych