Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tarcza 6.0 - dla kogo (PKD), od kiedy wnioski

wróć do serwisu Kadry 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516740 postów

Napisano 21 grudzień 2020 - 18:58

Tarcza 6.0 przewiduje m.in. wsparcie z ZUS w postaci postojowego, dodatkowego postojowego i zwolnienia ze składek. Dla kogo zaplanowano te rozwiązania? Jakie kody PKD obowiązują? Jak i od kiedy składać wnioski?

Powrót do artykułu: Tarcza 6.0 - dla kogo (PKD), od kiedy wnioski

#2 Guest_rodak

Guest_rodak
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2020 - 18:58

rece opadaja jednym pomagaja drugim zabierają wiemy jaki mają cel likwidacja konkurencji Bolt iUber mają zostac na rynku reszta won

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:45

Dlaczego niektóre branże a coz resztą , wszyscy ponoszą koszty

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:46

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:46

#6 Guest_gzesława kopeć

Guest_gzesława kopeć
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:47

#7 Guest_gzesława kopeć

Guest_gzesława kopeć
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:47

#8 Guest_tt

Guest_tt
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2020 - 21:49

Dlaczego pominięto firmy które zostały założone w 2020 roku a nie mogą pracować zgodnie z biznesplanem (gastronomia) i żadnego wsparcia płacić zus trzeba zawiesić nie można bo np.mamy umowy z Urzędem i pracować nie możemy!!!

#9 Guest_tt

Guest_tt
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2020 - 21:50

Dlaczego pominięto firmy które zostały założone w 2020 roku a nie mogą pracować zgodnie z biznesplanem (gastronomia) i żadnego wsparcia płacić zus trzeba zawiesić nie można bo np.mamy umowy z Urzędem i pracować nie możemy!!!

#10 Guest_tt

Guest_tt
  • Goście

#11 Guest_tt

Guest_tt
  • Goście

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2021 - 15:59

pominac jest zawsze najlatwiej szczegolnie jak wszyski mozgi mysla co zrobic by mowic dajemy a gowno dajemy

#13 Guest_Zly na Panstwo

Guest_Zly na Panstwo
  • Goście

Napisano 03 luty 2021 - 04:28

Brakuje tutaj najwazniejszej informacji... Czy ze swiadczen moga skorzystac przedsiebiorcy, ktorzy skorzystali juz przy pierwszej fali pandemii. Skladalem wnioski w polowie grudnia i urzednicy zadzwonili do mnie, ze musza odrzucic wniosek, bo skorzystalem ze wsparcia przy pierwszej fali pandemi, wiec teraz mi nie przysluguje i jest to - uwaga -> PROBA WYLUDZENIA PIENIEDZY OD PANSTWA. Nasze panstwo jest popierdolone, a PISuary od pierwszej fali trabili, ze bedzie druga fala j sie do niej nie przygotowali, tylko ttworzyli afery, aby zamaskowac swoja nieudolnosc rzadzenia. Panstwo nie jest Ojczyzna, jesli nie dba o swoich obywateli. Nasze Panstwo nie dba. To smutne, ale prawdziwe. Jest wolnosc slowa, wiec pisze co czuje i mysle, szczegolnie jako przedsiebiorca, ktorego PKD nie lapie sie na zadne wsparcie, nawet glupie zwolnienie z ZUSu.

#14 Guest_Zly na Panstwo

Guest_Zly na Panstwo
  • Goście

Brakuje tutaj najwazniejszej informacji... Czy ze swiadczen moga skorzystac przedsiebiorcy, ktorzy skorzystali juz przy pierwszej fali pandemii. Skladalem wnioski w polowie grudnia i urzednicy zadzwonili do mnie, ze musza odrzucic wniosek, bo skorzystalem ze wsparcia przy pierwszej fali pandemi, wiec teraz mi nie przysluguje i jest to - uwaga -> PROBA WYLUDZENIA PIENIEDZY OD PANSTWA. Nasze panstwo jest popie...e, a PISuary od pierwszej fali trabili, ze bedzie druga fala j sie do niej nie przygotowali, tylko ttworzyli afery, aby zamaskowac swoja nieudolnosc rzadzenia. Panstwo nie jest Ojczyzna, jesli nie dba o swoich obywateli. Nasze Panstwo nie dba. To smutne, ale prawdziwe. Jest wolnosc slowa, wiec pisze co czuje i mysle, szczegolnie jako przedsiebiorca, ktorego PKD nie lapie sie na zadne wsparcie, nawet glupie zwolnienie z ZUSu.

#15 Guest_Zly na Panstwo

Guest_Zly na Panstwo
  • Goście

Brakuje tutaj najwazniejszej informacji... Czy ze swiadczen moga skorzystac przedsiebiorcy, ktorzy skorzystali juz przy pierwszej fali pandemii. Skladalem wnioski w polowie grudnia i urzednicy zadzwonili do mnie, ze musza odrzucic wniosek, bo skorzystalem ze wsparcia przy pierwszej fali pandemi, wiec teraz mi nie przysluguje i jest to - uwaga -> PROBA WYLUDZENIA PIENIEDZY OD PANSTWA. Nasze panstwo jest popie...e, a PISuary od pierwszej fali trabili, ze bedzie druga fala j sie do niej nie przygotowali, tylko ttworzyli afery, aby zamaskowac swoja nieudolnosc rzadzenia. Panstwo nie jest Ojczyzna, jesli nie dba o swoich obywateli. Nasze Panstwo nie dba. To smutne, ale prawdziwe. Jest wolnosc slowa, wiec pisze co czuje i mysle, szczegolnie jako przedsiebiorca, ktorego PKD nie lapie sie na zadne wsparcie, nawet glupie zwolnienie z ZUSu.

#16 Guest_Zly na Panstwo

Guest_Zly na Panstwo
  • Goście

Napisano 03 luty 2021 - 04:32

#17 Guest_Zly na Panstwo

Guest_Zly na Panstwo
  • Goście

Napisano 03 luty 2021 - 04:33

Brakuje tutaj najwazniejszej informacji... Czy ze swiadczen moga skorzystac przedsiebiorcy, ktorzy skorzystali juz przy pierwszej fali pandemii. Skladalem wnioski w polowie grudnia i urzednicy zadzwonili do mnie, ze musza odrzucic wniosek, bo skorzystalem ze wsparcia przy pierwszej fali pandemi, wiec teraz mi nie przysluguje i jest to - uwaga -> PROBA WYLUDZENIA PIENIEDZY OD PANSTWA. Nasze panstwo jest pop...e, a PISuary od pierwszej fali trabili, ze bedzie druga fala j sie do niej nie przygotowali, tylko tworzyli afery, aby zamaskowac swoja nieudolnosc rzadzenia. Panstwo nie jest Ojczyzna, jesli nie dba o swoich obywateli. Nasze Panstwo nie dba. To smutne, ale prawdziwe. Jest wolnosc slowa, wiec pisze co czuje i mysle, szczegolnie jako przedsiebiorca, ktorego PKD nie lapie sie na zadne wsparcie, nawet glupie zwolnienie z ZUSu.

#18 Guest_Gosc

Guest_Gosc
  • Goście

Napisano 03 luty 2021 - 04:33

Brakuje tutaj najwazniejszej informacji... Czy ze swiadczen moga skorzystac przedsiebiorcy, ktorzy skorzystali juz przy pierwszej fali pandemii. Skladalem wnioski w polowie grudnia i urzednicy zadzwonili do mnie, ze musza odrzucic wniosek, bo skorzystalem ze wsparcia przy pierwszej fali pandemi, wiec teraz mi nie przysluguje i jest to - uwaga -> PROBA WYLUDZENIA PIENIEDZY OD PANSTWA. Nasze panstwo jest pop...e, a PISuary od pierwszej fali trabili, ze bedzie druga fala j sie do niej nie przygotowali, tylko tworzyli afery, aby zamaskowac swoja nieudolnosc rzadzenia. Panstwo nie jest Ojczyzna, jesli nie dba o swoich obywateli. Nasze Panstwo nie dba. To smutne, ale prawdziwe. Jest wolnosc slowa, wiec pisze co czuje i mysle, szczegolnie jako przedsiebiorca, ktorego PKD nie lapie sie na zadne wsparcie, nawet glupie zwolnienie z ZUSu.

#19 Guest_Gosc

Guest_Gosc
  • Goście

Napisano 03 luty 2021 - 04:34

#20 Guest_Gosc

Guest_Gosc
  • Goście

Napisano 03 luty 2021 - 04:44

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych