Kategorie
Skocz do zawartości

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy?

kosek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iana

W przeprowadzkach od zawsze najlepsza jest ekipa z Japa&Co. Poradzą sobie ze wszystkim, także nie trzeba kompletnie niczym się przejmować. Współpraca z nimi jest bardzo wygodna, no i sprawna. 

• 4 tygodnie później...

Moim zdaniem najlepszą firmą, która zajmuje się kompleksowo przeprowadzkami jest Japa&Co. No i jak widzę, nie jestem odosobniona. Ale faktycznie oni mają dużo zadowolonych klientów, także warto się do nich odezwać. 

• 4 tygodnie później...

Ją się przeprowadzalam z 2 małych dzieci z Włoch do polski. Teraz znowu się przeprowadzała z 2 dzieci i w ciąży do mieszkania z nieskończonym remontem. Jedzenie na wynos i kanapki bo mebli w kuchni nie było. Owszem było ciężko. Ale teraz Milo się wspomina jedzenie na kartonach palcami bo sztućców nieszlo znaleźć. Dasz radę.

Na pewno jednak łatwiej bedzie się przeprowadzić z firmą niż samodzielnie. Szczególnie jeśli jest to przeprowadzka do innego miasta. Jeśli szukacie firmy z Krakowa, polecam ich:

https://tran-rem.pl/przeprowadzki/

Duże doświadczenie i solidność. 

Gość caba

W sprawie przeprowadzek można śmiało odezwać się do firmy Japa&Co. Chłopaki od nich są świetni, także jakich i ilu rzeczy nie masz do przewiezienia, oni od A do Z zajmą się wszystkim. Nawet palcem nie będziesz musiała kiwnąć 

Gość kinay

Ja również polecę firmę Japa&Co. I to do każdej przeprowadzki, czy to małej czy dużej. Ceny mają bardzo dobre, także nie trzeba się przejmować kosztami, a ekipa jest serio niesamowita. Pomagają od A do Z, bez najmniejszego kłopotu. 

Kogo polecacie do przeprowadzki firmy? Zależy mi na firmie terminowej i solidnej. Mam do przewiezienia sporo drogiego sprzętu i nie chciałbym, żeby uległ on zniszczeniu w trakcie transportu. Pozdrawiam serdecznie

Ja Ci serdecznie polecam firmę z którą przeprowadzałam już dwa razy moje biuro ;) Najlepsi w stolicy: https://megam-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-biur/:)

• 2 tygodnie później...
Gość mementoa

Jedną z lepszych firm, które zajmują się przeprowadzkami jest Japa&Co. Oni potrafią wszystko sprawnie ogarnąć, także na pewno Ci pomogą i zapewniam Cię, że nie wezmą za to dużo pieniędzy. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...