Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyjazd na ferie zimowe 2021

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32893 postów

Napisano 11 grudzień 2020 - 13:51

Wyjazd na ferie zimowe to w tej chwili marzenie wielu uczniów i ich rodziców. Czy został wprowadzony zakaz wyjazdów?

Powrót do artykułu: Wyjazd na ferie zimowe 2021

#2 Guest_Bertez131

Guest_Bertez131
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2020 - 13:51

A co z nami, kamperowcami ceniącymi sobie ciszę natury swobodność przemieszczania. Czy osoby posiadające kampery, przyczepy kemlingowe mogą wyjechać nimi w ferie zimowe? Czy też musimy założyć jakieś stowarzyszenie, może wyścigi kempingów. Już wszystkim odbija się ta izolacja, na dzieciach szczególnie. Do południa lekcje online, po południu praca domowa. Zachowajmy dystans społeczny lecz nie zabierajmy dziecią ferii, tak bardzo na nie czekają.

#3 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2020 - 16:35

Ja w tym roku jadę na przerwę zimową do zanzibaru z itaką i mam nadzieje, że nikt mi tego nie zabierze bo już nie mogę się doczekać, a rząd to sobie jaja robi 

#4 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 07 styczeń 2021 - 00:38

Na stronie tego biura https://www.kompas.p...-edycja-zimowa/ jest naprawdę ciekawa propozycja. Przeczytajcie sobie program takiego wyjazdu. Jest tam wiele różnych atrakcji. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo można fajnie spędzić czas i przede wszystkim sporo się nauczyć. 

#5 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 13:30

Mam nadzieję, że niedługo sobie to wszyscy odbijemy. Jak tylko skończy się lockdown to ja wybieram się do Lublina. Tam są świetne noclegi lublin stare miasto https://www.hotelalter.pl/. Ten piękny, butikowy hotel poleciła mi koleżanka.

#6 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 27 luty 2021 - 00:42

Wybierającym się do Poznania polecam nocleg w EXPLORER HOSTEL - świetna lokalizacja, zadbane pokoje w dobrej cenie i miła obsługa. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych