Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porównanie cen wynajmu i kupna mieszkania w największych polskich miastach - listopad 2020

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103149 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 12:06

Od lat mówi się o tym, że kupno mieszkania i spłacanie rat kredytowych jest bardziej opłacalne niż ciągłe ponoszenie kosztów najmu. W większości przypadków tak rzeczywiście jest. Warto jednak przyjrzeć się konkretnym liczbom, ponieważ w zależności od miasta te proporcje mogą dość znacząco się różnić. Warto porównać te wartości, aby przekonać się, gdzie w Polsce zakup nieruchomości opłaca się najbardziej w porównaniu do jej najmowania.

Powrót do artykułu: Porównanie cen wynajmu i kupna mieszkania w największych polskich miastach - listopad 2020

#2 Guest_Ludwik

Guest_Ludwik
  • Goście

Napisano 27 listopad 2020 - 12:06

W Warszawie za kupno i za wynajem trzeba dużo zapłacić. Jak studiowałem to wynajmowałem wraz z narzeczoną kawalerkę w stolicy. No ale po ślubie zachciało nam się już własnego lokum aby obcym ludziom nie płacić. A że warszawskie ceny są jakie są, to zdecydowaliśmy się niedaleki Otwock i mieszkanie z poddaszem od wwwconstruction. Jest tu znacznie spokojniej niż w stolicy, a do pracy dojeżdżamy podobnie jak wcześniej, także jest dobrze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych