Skocz do zawartości

Zdjęcie

500+ dla nauczycieli - pytania i odpowiedzi

wróć do serwisu Sektor Publiczny 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32842 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 13:42

500+ dla nauczycieli to dofinansowanie na sprzęt do nauki zdalnej o które wniosek można złożyć najpóźniej do 7 grudnia 2020 r. Kto może skorzystać z tego świadczenia oraz jak będzie wyglądała procedura?

Powrót do artykułu: 500+ dla nauczycieli - pytania i odpowiedzi

#2 Guest_XYZ

Guest_XYZ
  • Goście

Napisano 20 listopad 2020 - 13:42

Czy jeśli sprzęt został kupiony przed 20 listopada na raty (paragon z informacją o ratach) to można starać się na jego podstawie o dofinansowanie?

#3 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 21 listopad 2020 - 00:12

Co z wychowawcami internatów w szkołach ?

#4 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

#5 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

#6 Guest_C

Guest_C
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 11:26

Czy za kupiony laptop z aukcji OLX z umową sprzedaży zapisaną na mnie dostanę dofinansowanie 500 zł

#7 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 19:36

Kupiłem laptopa o wartości 2500 zł. Zdecydowanie więc przekroczyłem kwotę dofinansowania. Paragon opiewa na w/w kwotę i zastanawiam się czy rząd dorzuci te 500 zł.do mojego zakupu, czy odrzuci wniosek stwierdzając że została przekroczona kwota dofinansowania. Po przeczytaniu kilku informacji na temat dofinansowania nie mam pewności. Oczywiście, uważam że było by niedorzecznym aby dofinansowanie działało tylko wtedy jeśli kwota zakupu sprzętu nie przekracza kwoty dofinansowania. W końcu wydałem znacznie więcej i liczę się z tym że dopłacam większą część. Znając jednak absurdy w naszym kraju nie zdziwię się jeśli ktoś mi powie że za drogi sprzęt i się nie należy. Może ktoś zna odpowiedź na nurtujące pytanie, będę wdzięczny.

#8 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 19:36

Kupiłem laptopa o wartości 2500 zł. Zdecydowanie więc przekroczyłem kwotę dofinansowania. Paragon opiewa na w/w kwotę i zastanawiam się czy rząd dorzuci te 500 zł.do mojego zakupu, czy odrzuci wniosek stwierdzając że została przekroczona kwota dofinansowania. Po przeczytaniu kilku informacji na temat dofinansowania nie mam pewności. Oczywiście, uważam że było by niedorzecznym aby dofinansowanie działało tylko wtedy jeśli kwota zakupu sprzętu nie przekracza kwoty dofinansowania. W końcu wydałem znacznie więcej i liczę się z tym że dopłacam większą część. Znając jednak absurdy w naszym kraju nie zdziwię się jeśli ktoś mi powie że za drogi sprzęt i się nie należy. Może ktoś zna odpowiedź na nurtujące pytanie, będę wdzięczny.

#9 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 13:42

Czy tusze do drukarki, kabel usb też może być dołączony do tego dofinansowania? Telewizor 22 cale zakupiony jako monitor podlega?

#10 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 13:42

Czy tusze do drukarki, kabel usb też może być dołączony do tego dofinansowania? Telewizor 22 cale zakupiony jako monitor podlega?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych