Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie szukać mieszkania w Gdyni?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 13:02

Pytanie nr jeden to lepiej kupować mieszkania deweloperskie czy z rynku wtórnego. O czym nalęży pamiętać, co sprawdzić przed takim zakupem? Kolejna sprawa, to lokalizacja - mam świadomość, że to jest niezwykle istotna kwestia, z drugiej strony większość fajnych lokalizacji jest już zajętych.

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 13:43

Zależy co dla Ciebie oznacza fajna lokalizacja. Bo dla jednej osoby bedzie to mieszkanie w centrum, druga osoba natomiast o wiele lepiej będzie się czuła mieszkając na przedmieściach. Sama nie mogłabym w centrum żyć i zakupiłam mieszkanie na przedmięsciach gdzie czuję się o wiele lepiej ( poza tym mam większa przestrzeń za mniejszą cenę, w tej cenie w centrum kupilabym jakąś brzydka klitkę w kamienicy.....).

Przejrzyj sobie jakie inwestycje ma deweloper Inpro. Moim zdaniem jeden z ciekawszych deweloperów ostatnich czasów.

Obecnie prowadzi inwestycje w Rumii czy w Pruszczu Gdańskim. Z dobrym dojazdem. Na pewno będzie znacznie taniej niż w samej Gdyni. 

#3 pokiantek

pokiantek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 styczeń 2021 - 20:03

Można znaleźć ciekawe inwestycje zarówno na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym. Nie należy się zamykać na którąkolwiek z opcji nieruchomości. Szukając nowego mieszkania polecam zerknąć tutaj, http://villare.pl

#4 paulina11

paulina11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 styczeń 2021 - 15:21

Podpinam się do pytania, czy zna ktoś dobre biuro nieruchomości w Gdyni? Również rozważam kupno mieszkania z runku pierwotnego lub wtórnego zależy oczywiście od ceny końcowej.

FiveOpinion - Opinie Google Moja Firma

#5 adka

adka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 16 luty 2021 - 09:13

Gdynia jako miejsce na mieszkanie, super pomysł. Jeśli chodzi o konkretne wybory, to kwestia na jakim mieszkaniu wam zależy i w w jakiej lokalizacji. Zdecydowanie warto też sprawdzić nieruchomości luksusowe trójmiasto  jakie są do wyboru. Myślę, że nie zaszkodzi sprawdzić, a wręcz przeciwnie. Może właśnie tam znajdziecie wymarzone mieszkanko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych