Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Kurier międzynarodowy

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 sakira23

sakira23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 16 październik 2020 - 12:47

Jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 19 październik 2020 - 07:14

Polecam Przesylarka.pl jeślichcesz wysłać do UE lub Polski.

#3 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 27 październik 2020 - 22:50

osobiście nie nadaję, ale słyszałam że cennik kuriera Ambro jest dobry i polecany jest ten kurier. choć by mieć pewność co do tego gdzie będzie najtaniej to najlepiej porównać ceny u brokera

#4 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów

Napisano 29 październik 2020 - 16:07

A dokąd ma być ten kurier? Do Francji, Anglii, a może kurier do niemiec? Bo nie każda firma kurierska dostarcza przesyłki we wszystkich wymienionych krajach. Może sprawdź na stronie brokera kurierskiego? Z tego co wiem to tam wygodnie nadasz każdą przesyłkę.

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 909 postów

Napisano 02 listopad 2020 - 14:36

Przesyłki międzynarodowe należą do naprawdę drogich.. może macie jakąś firmę, która świadczy takie usługi w przystępnych cenach.

#6 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 19:31

Przesyłki międzynarodowe wcale nie muszą być drogie. Tylko trzeba wiedzieć jak nadawać, gdzie szukać żeby było taniej. Są serwisy w sieci gdzie mają wynegocjowane niższe stawki jak bezpośrednio u przewoźników. Taka wysyłka paczki do usa może być możliwa już od 129 zł. To przecież nie jest dużo, kiedyś dawno temu wysyłałam za ponad 300 przesyłkę cioci. Też do USA. A tu mniej jak połowa ceny. 

#7 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 29 listopad 2020 - 20:19

Ani międzynarodowe ani krajowe. Trzeba tylko wiedzieć jak szukać. I kurier dhl ma spoko cennik, jak przez brokera to jeszcze można dodatkowo zaoszczędzić :) Człowiek zorientowany zawsze będzie mniej płacić za przesyłki 

#8 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 27 grudzień 2020 - 19:00

Przy pojedynczych wysyłkach kurier w zupełności wystarczy, jeżeli jednak stawiacie na stałe wysyłki, większe przewozy, to i firma spedycyjna, transportowa powinna super się sprawdzić. Ja głównie zajmuje się eksportem do Rosji mam już sprawdzonego partnera. Tu na stronie https://ccrw.pl/eksport-do-rosji/ można też znaleźć pomoc przy zdobyciu specjalnych certyfikacji.

#9 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 20 sierpień 2021 - 07:52

Prowadzę sklep internetowy i wysyłamy paczki także za granicę, mamy klientów w wielu krajach europejskich. Oczywiście koszty dostawy ponoszą kupujący ale my dokładamy wszelkich starań aby to były jak najmniejsze kwoty. Wtedy mamy więcej klientów przecież. Przy wysyłce duże znaczenie ma także to jak przedmioty będę zapakowane. Nie da się dobrać tak kartonu aby nie było w nim już wolnego miejsca. Wykorzystujemy dlatego takie wypełniacze do pudełek kartonowych, dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przedmiotów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy