Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pieniądze na rozwój firmy

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 02 październik 2020 - 10:28

Dobry wieczór, mam pewien problem a mianowicie potrzebuję pieniędzy dodatkowych na rozwój firmy. Jednak żeby to zrobić potrzebuję pożyczki dla firm. W banku za bardzo brać nie chce, bo procedury sa po prostu dla mnie zbyt długie. A ja nie mam za bardzo czasu. Czy ktoś mógłby polecić jakąś godną zaufania firmę, która udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości? Bo o taką mi chodzi?

;)

#2 Martyneczka

Martyneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 09 październik 2020 - 09:29

Cześć a szukałaś może już jakiejś firmy? Znalazłaś coś może ? Ja wiele dobrego słyszałam na temat Balt Credit. Pisałaś, że nie masz za bardzo czasu a z tego co wiem, to oni właśnie wydają bardzo szybką wstępną decyzje bo już chyba nawet w 30 sekund. Poza tym są jedną z najtańszych firm na rynku.

#3 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 14:25

Po Twojej odpowiedzi, szukałam jeszcze w internecie, no dużo jest tych propozycji. Weszlam z ciekawości  na stronę firmy, ktorą poleciłaś, za co Ci zresztą bardzo dziękuję Złożyłam wniosek przez stronę, potem czekałam krótko na kontakt z doradcy. Na same środki czekałam niecałe 7 dni. ;)

;)

#4 Guest_Widawska

Guest_Widawska
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2020 - 20:13

Z własnego doświadczenia polecić mogę Open Cash. My od nich mięliśmy pożyczkę pozabankową. Dobre warunki, wszystko szybko załatwione i kasa na koncie. Polecam, na prawde firma ok

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych