Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bulimia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1 odpowiedź w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 860 postów

Napisano 01 październik 2020 - 06:42

Witam , mam pewien problem , moja dziewczyna którą bardzo kocham ma problem z nerwicą i chyba ma bulimię , czasem nagle źle sie czuje

Nierzadko kończy się to wymiotami , gdy tylko zaboli ją brzuch leci wymiotować , nie mogę jej od tego odciągnąć bo prawie każdy ból brzucha kończy się wizytą w toalecie i prowokowaniem wymiotów , ciągle jej mówię o wizycie u psychologa ale była już u kilku którzy po prostu brali kasę przytakując jej wogłóle nie słuchając , bardzo się o nią martwię staram się ją odciągać od tego jak tylko mogę ale czuje że to silniejsze od niej czuje się bezradny nie wiem jak jej pomóc , może ktoś miał podobny problem i zechce powiedzieć jak to przezwyciężył . Bardzo ją kocham i martwię się o nią , proszę was więc o pomo

#2 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 01 październik 2020 - 07:21

Dzień dobry,

żeby stwierdzić bulimię najpierw trzeba wykluczyć problemy somatyczne. Pisze Pan o tym, że partnerka skarży się na ból brzucha i potem wymiotuje. Może warto aby udała się na wizytę do gastrologa.

Kolejna sprawa czy te wymioty są przez nią prowokowane? W jakich sytuacjach wymiotuje? Czy stosuje jakąś dietę, odchudza się, je nieregularnie, mało lub nagle olbrzymie ilości?

Na stronie opisany jest problem: https://avigon.pl/ob...sparcia/bulimiaNa pewno dobrze bedzie namówić dziewczynę na wizyte u specjalisty. Specjalista powinien doradzić, co robić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych