Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyłudzenie kredytu na cudze nazwisko. Pilnuj swoich danych i dokumentów


wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 198628 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 22:30

Związek Banków Polskich oszacował, że w 2019 roku udaremniono w Polsce próby wyłudzenia kredytów na 280 mln zł. Mowa o tych zobowiązaniach, które zostały zablokowane dość późno, a więc dopiero na etapie sprawdzania wiarygodności kredytowej klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Katarzyna Jóźwik, Dyrektor Generalna Smartney - instytucji finansowej należącej do francuskiej grupy Oney Bank - przekonuje, że w gestii firm pożyczkowych leży nie tylko najwyższa dbałość o standardy jakości i bezpieczeństwa finansowego konsumentów ale również szerzenie wiedzy o potencjalnych zagrożeniach. Bo świadomy konsument ograniczy niebezpieczną ekspozycję swoich danych osobowych, a przez to zmniejszy liczbę potencjalnych wyłudzeń na tzw. skradzione tożsamości. Co powinien wiedzieć przysłowiowy Kowalski?

Powrót do artykułu: Wyłudzenie kredytu na cudze nazwisko. Pilnuj swoich danych i dokumentów

#2 Guest_Felix Alex

Guest_Felix Alex
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 22:30

Potrzebujesz pieniędzy na projekt, biznes, podatki, rachunki i wiele innych z innych powodów nasze pożyczki są proste i tanie, skontaktuj się z nami już dziś. Plik pożyczka, której potrzebujesz, możemy zorganizować dowolną pożyczkę, budżet, oprocentowanie już od 3%, odpowiedz teraz na e-mail: Felixalexinvestment22@gmail.com

#3 Guest_abe

Guest_abe
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2020 - 13:03

To nie Kowalski powinien pilnować swoich danych i dokumentów tylko BANK i FIRMY POŻYCZKOWE powinny pilnować, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. W razie zgłoszenia wyłudzenia NATYCHMIASTOWO cała odpowiedzialność i kwota do spłaty powinna spadać na tego, który kredytu udzielił - on na tym zarabia, on bierze na siebie ryzyko, jego sprawa że ma dziurawe procedury bezpieczeństwa.

#4 Guest_abe

Guest_abe
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2020 - 13:04

To nie Kowalski powinien pilnować swoich danych i dokumentów tylko bank i firmy pożyczkowe powinny pilnować, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. W razie zgłoszenia wyłudzenia NATYCHMIASTOWO cała odpowiedzialność i kwota do spłaty powinna spadać na tego, który kredytu udzielił - on na tym zarabia, on bierze na siebie ryzyko, jego sprawa że ma dziurawe procedury bezpieczeństwa.

#5 Guest_abe

Guest_abe
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2020 - 13:04

To nie Kowalski powinien pilnować swoich danych i dokumentów tylko bank i firmy pożyczkowe powinny pilnować, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. W razie zgłoszenia wyłudzenia natychmiastowo cała odpowiedzialność i kwota do spłaty powinna spadać na tego, który kredytu udzielił - on na tym zarabia, on bierze na siebie ryzyko, jego sprawa że ma dziurawe procedury bezpieczeństwa.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy