Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jakie formy reklamy są najskuteczniejsze?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 20 sierpień 2020 - 09:36

Jakie formy reklamy, w tym reklamy internetowej są waszym zdaniem najskuteczniejsze? Mam na myśli skuteczność w zakresie zdobywania nowych klientów.

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 853 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 13:25

Wiele zależy od tego jaki posiadasz budżet reklamowy. Całkiem dobry stosunek konwersacji prezentują np portale społecznościowe. Ich zaletą jest to, że można ściśle określić, zdefiniować grupę odbiorców reklamy: wiek, preferencje, płeć itd.

Przekłada się to na wyższy stosunek konwersacji: a przecież o to głównie w reklamie chodzi.

Odsyłam jeszcze pod niniejszego linka: https://aliso.pl/

#3 Mixshot

Mixshot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 lipiec 2021 - 11:44

bardzo ogólne pytanie. Trzeba właśnie określić grupę docelową, produkt itp. Dobrym sposobem, gdy się nie wie od czego zacząć, jest obserwacja liderów Twojej branży.

Sama reklama nie jest najważniejsza - pamiętaj żeby oferta była dobrze i profesjonalnie przedstawiona. Kiedyś mieliśmy dożą kampanię na FB, poszła duża kasa, która okazała się niewypałem, bo strona była kiepska.

Jako fotograf mogę doradzić, że zdjęcia na stronie też maja gigantyczne znaczenie, nawet jeśli ktoś patrzy na nie przez krótką chwilę, to jakość i ich niepowtarzalność powoduje większe zaufanie, co przekłada ie na lepsze wyniki

Fotografia produktowa z Wrocławia Zdjęcia produktowe | Packshot dla e-commerce | Studio fotograficzne

#4 blackgrzywa

blackgrzywa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 sierpień 2021 - 11:13

Jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych Klientów to wszystkie działania, które umożliwiają uzyskanie kontaktu do osoby decyzyjnej. Warto generować reklamy kierujące na landing page czy formularz kontaktowy w google Ads albo na Facebooku. Bardzo skuteczną formą dotarcia do Klientów jest też pozyskiwanie leadów z interesujących nas konferencji tematycznych czy branżowych. Najgorzej oceniłbym reklamy prasowe, reklamy graficzne na zasięg czy współprace z influencerami - duże koszty dotarcia, duży zasięg, ale bardzo często brak przełożenia na konkretne efekty w krótkim czasie. 

#5 Mixshot

Mixshot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 sierpień 2021 - 13:47

Która nazwa będzie lepsza do strony o fotografii packshot we Wrocławiu?

1. http://packshot.wroclaw.pl

2. https://packshot-wroclaw.pl

Studio fotografii packshotowej jest we Wrocławiu i domena 2 ma Wrocławski adres.

Gdyby ktoś nie wiedział co to jest packshot - to są zdjęcia produktowe zazwyczaj na białym tle, które umieszczane są najczęściej w sklepach internetowych i portalach sprzedażowych jak Allegro.

Fotografia produktowa z Wrocławia Zdjęcia produktowe | Packshot dla e-commerce | Studio fotograficzne

#6 Guest_Judyta

Guest_Judyta
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2021 - 23:00

Reklama bezpośrednia poprzez ulotki jest najskuteczniejsza. Polecam usługi F.H.U. Rocks kolportującej ulotki reklamowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy