Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z wypadaniem włosów

wróć do serwisu Sektor Publiczny 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 683 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 10:30

Mam pytanie - co polecacie na wypadające włosy ? 

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 845 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 12:08

Dobra dieta plus suplementacja witaminami.

Naa pewno warto zadbać o dobre ukrwienie skóry głowy i wzmocnić cebulki. Osobiście polecam Delpos ( https://delpos.pl/ ) , serum Łopianowe i napar z kozieradki, ale jakąkolwiek byś nie wybrała, trzeba wcierać regularnie i robić porzadny masaż skóry, codziennie. Efekty są najszybciej po dwóch miesiącach, ale warto.

Trzeba wykazać się cierpliwością. 

#3 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 18:25

Moja matka stosuje Biotepal i bardzao sobie chwali... do tego wcierka Jantar firmy Farmona i burza włosów jak u lwa :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Warszawa

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20616 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 13 sierpień 2020 - 18:27

Kup perukę i nie zaśmiecaj forum reklamami.

#5 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 17 sierpień 2020 - 09:11

Według mnie na porost włosów bardzo dobre jest picie skrzypu a dodatkowo branie np. biotyny. Na efekty w moim przypadku trzeba było jednak poczekać, ale były one widoczne. Włosy po takiej kuracji będą nie tylko mniej wypadać, ale staną się także mocniejsze i dłuższe. Możesz stosować też różne wcierki do włosów, ale w moim przypadku dały one efekty raczej słabe — niezależnie od tego, czy były to droższe wcierki, czy popularne, typowo drogeryjne. Pod tym względem nie trafiłam jeszcze na kosmetyk, który faktycznie dałby mi efekt, którego szukam, ale wiadomo — na każdego może to zadziałać inaczej.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#6 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 22 sierpień 2020 - 15:35

Mi jeszcze nie wylatują włosy, co po prostu się strasznie puszą. Są przy tym jeszcze łamliwe i suche. Myślę właśnie czy nie zastosować jakąś odżywkę czy coś... Ponoć bardzo dobra ma być maska do włosów wysokoporowatych   marki Anwen. Czy ktoś z was może ją próbował?

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2350 postów

Napisano 31 sierpień 2020 - 06:09

Przyczyny mogą być różne. Najważniejsze, żeby działać. Do poczytania - https://www.sprzet-f...h-przyczyn.html Metod radzenia sobie z tym problemem jest całe mnóstwo. W przypadku szybkiej reakcji powinno być tylko coraz lepiej. Ale większość nie jest w stanie uniknąć takich problemow.

#8 Guest_Amelcia88

Guest_Amelcia88
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 18:39

Świetny jest ten naturalny olejek Hasna, wzmacnia włosy, zapobiega wypadaniu a nawet włosy odrastają. Super mi włosy odzywił, no i nawet łupieżu się pozbyłam. Na prawdę świetny jest ten olejek, bardzo wydajny

#9 WebBox

WebBox

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2020 - 12:43

Jeśli włosy wypadają same to najprawdopodobniej może być to spowodowane niedoborem odpowiednich witamin, minerałów itp.
Zamiast szukać jakichś leków zacząłbym od zmiany sposobu odżywiania się.
Często właśnie w odżywianiu leży główne źródło problemu.

Jeśli nie masz czasu przygotowywać sobie pełnowartościowych posiłków, bo o takich tutaj mowa to skorzystałbym z jakiegoś niedrogiego cateringu.
Sam od ponad pół roku korzystam z catering dietetyczny sopot i powiem Ci szczerze, że ceny wcale nie są wygórowane, a jedzonko pyszne  :rolleyes:

#10 Jadwiga Pokora

Jadwiga Pokora

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 wrzesień 2020 - 14:24

Wcieranie czegokolwiek to strata czasu, trzeba znaleźć przyczyne, są zabiegi jak mezoterapie itd i raczej w tym kierunku trzeba iść - żadne maseczki, szampony i suplementy - bo to tylko produkcja drogiego moczu :D

#11 Newxyz

Newxyz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2020 - 10:26

Myślę, że warto postawić na odpowiednią dietę, zmianę nawyków żywieniowych, można spróbować olej z konopi, polecam też artykuł o oleju sporo interesujących informacji warto poczytać 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych