Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rynek nieruchomości biurowych po koronawirusie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103087 postów

Napisano 17 lipiec 2020 - 17:09

Po tym, jak firmy sprawnie przestawiły tryb pracy na zdalny, dziś możemy obserwować kolejne fale powrotów do biur. Po okresie stagnacji, widoczne jest też większe zainteresowanie powierzchniami biurowymi. Najemcy wykazują chęć renegocjacji warunków najmu, jak również rearanżacji zajmowanych powierzchni. Należy przy tym zauważyć, że jeszcze bardziej wzrosła rola lokalizacji przy wyborze nieruchomości.

Powrót do artykułu: Rynek nieruchomości biurowych po koronawirusie

#2 Guest_Toms

Guest_Toms
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2020 - 17:09

U nas pandemia przyspieszyła decyzję o przeprowadzce do domu za miastem. Odziedziczyliśmy 100 metrów z ogródkiem do remontu, powoli wszystko odnawiamy. W pierwszej kolejności zamówiliśmy dobudowanie drewnianego tarasu w parkietlux. Teraz spędzamy na nim całe dnie. Kawa na świeżym powietrzu w absolutnej ciszy to jest to czego brakowało nam w centrum.

#3 Muran

Muran

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 lipiec 2020 - 16:27

Jeżeli ktoś ma problem z sprzedażą swojej nieruchomości, to mogę polecić firmę https://kupujemym.pl/. Zajmuje się ona skupem nieruchomości za gotówkę. Dzięki takiej usłudze szybko sprzedałem i pozbyłem się swojej starej, nie atrakcyjnej nieruchomości. Transakcje skupu odbywają się błyskawicznie, przez co już po krótkim czasie cieszyłem się pieniędzmi otrzymanymi z tytułu sprzedaży nieruchomości.

#4 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 23 październik 2020 - 15:58

Jeśli ktoś posiada swój dom to z pewnością lubi spędzać czas na zewnątrz z rodziną lub znajomymi. Takim miejscem może być taras, albo wydzielone miejsce w przydomowym ogrodzie. Jednak z biegiem czasu jak w przypadku większości powierzchni zewnętrznych potrzebne będzie przeprowadzenie prac konserwacyjnych. Ważne, aby czyszczenie tarasu było przeprowadzone w sposób odpowiedni z wykorzystaniem odpowiednio dobranych środków przeznaczonych do rodzaju powierzchni z jakiego wykonany jest nasz taras. Użycie zbyt agresywnych środków czyszczących może negatywnie wpłynąć na przykład na lakier. Dlatego nie jest złym pomysłem, aby zlecić przeprowadzenie tych prac profesjonalnej firmie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych