Skocz do zawartości

Zdjęcie

problematyczne ukąszenia komarów

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 20:03

przeważnie po każdym ukąszeniu komara i nie tylko pojawiają się pewne komplikacje, straszny świąd, czasem też boli i to tak nawet. pewnie jakiś alergen. różne maści preparaty itd raczej nie przynoszą mi ulgi. 

ktoś ma podobnie jak ja i znalazł remedium? bo zaczynaja wyłazić te komary i wszystkie inne kąsające poczwary.

#2 Guest_Begi

Guest_Begi
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 07:51

Podłączam się . Mam problem z komarami i meszkami. To dziadostwo zatruwa mi życie każdego lata. Co roku kupuje nowości i jest tak jak było nic nie działa tak jakby sie chciało. Liczę że wreszcie wynajdą co pomoże

#3 Aldeo

Aldeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 czerwiec 2020 - 18:54

A próbowaliście chłodzić te specyfiki w lodówce? Na chwilę złagodzą świąt, ale jeśli chodzi o bardziej długotrwałe działanie, to wręcz odwrotnie, najlepiej sprawdza się ciepły "impuls". Sprawdź jak się u Ciebie sprawdza urządzenie Bite Away, u mnie i dzieciaków zdało egzamin :)

#4 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 czerwiec 2020 - 22:08

Nie bardzo sprawdzę jak działa u mnie, bo nie mam tego urządzenia, o którym piszesz. Nie mam bo nie słyszałem jeszcze o urządzeniu na ukąszenia :) nie wiem, może w tyle jestem.
Te impulsy ciepła to one są bezpieczne?

#5 Ewelka1995

Ewelka1995

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2020 - 13:03

Lepiej kupić aerozol, który odstrasza komary, wtedy ukąszeń będzie mniej.Ja mam alergię na komary, więc zabezpieczam się jak tylko mogę.

#6 Guest_michasia11

Guest_michasia11
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 21:24

u jak małych dzieci to można stosować? Czy to nie boli podczas podgrzewania?

#7 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 11:24

Areozole niestety na mnie nie działaja, próbowałem już tego i niestety nic ...:(

#8 Guest_Begi

Guest_Begi
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2020 - 09:08

Właśnie miałam możliwość wypróbowania bite away. rewelacja, swędzenie ustępuje niemal natychmiast. 

#9 osoba z polski

osoba z polski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 czerwiec 2020 - 10:59

a co to w ogóle jest? to znów jakiś aerozol czy preparat?

#10 Guest_piętka

Guest_piętka
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:55

To jest takie urządzenie, którym klikasz w miejsce ukąszenia, ugryzienia. Nic nie boli, czuć lekkie ciepło, ale nie jest to nieprzyjemne. Nawet u dzieci stosuje. No i działa od razu.

#11 Guest_marwila

Guest_marwila
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:17

Gdzie to zamawiałaś ? Nieźle wygląda na necie. Może przydałoby mi się na wyjazd. Z tego co widzę to na różne ukąszenia. Ostatnio pogryzły mnie mrówki to myślałam, że się zadrapię. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy