Skocz do zawartości

Dofinansowanie do urlopu

zfśs dofinansowanie urlop

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Leopold

Guest_Leopold
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2020 - 15:28

Witam. W połowie marca kiedy rozpoczęła się epidemia mój pracodawca wysyłał ludzi na urlop z powodu braku pracy(nie było zamówień oraz dostaw). Poszedłem na 14 dniowy urlop(licząc soboty i niedziele) - 10 dni roboczych, przez co powinienem dostać dofinansowanie do urlopu z ZFŚS od pracodawcy. Na przełomie kwietnia i maja nasz pracodawca podjął decyzje o zwolnieniach grupowych i również ja dostałem takowe wypowiedzenie. Jest czerwiec, jeszcze pracuje a pieniędzy z dofinansowania dalej nie uzyskałem chociaż spełniam kryteria oraz wypełniałem wcześniej(początkiem roku, przed epidemią) wniosek o dofinansowanie. Z tego co wiem prawie wszyscy pracownicy dostali dofinansowanie po 14 dniowym urlopie prócz mnie i jeszcze jednej osoby. Kiedy pytałem się pracodawcy dlaczego nie otrzymałem świadczenia on na to, że fundusze z ZFŚS się wyczerpały a kolejność ich przyznawania była rzekomo LOSOWA i pech chciał, że dla nas dwóch pieniędzy się już nie znajdzie. Proszę o pomoc w tej sprawie.

#2 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 903 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 19:54

Pracodawca nie decyduje o dopłatach do urlopu tylko komisja socjalna i tam sie dopytaj . jak nie dostaniesz odpowiedzi pozostaje Skarga do PIP

#3 Guest_Leopold

Guest_Leopold
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2020 - 18:03

Komisja socjalna? Chodzi o kadry?

#4 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14007 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 12 czerwiec 2020 - 20:50

Kadry to nie komisja socjalna. Jeśli w zakładzie pracy jest ZFŚS to musi być komisja socjalna. 

#5 Guest_Leopold

Guest_Leopold
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2020 - 13:13

Czyli ogólnie w takiej sytuacji jaką przedstawiłem mam prawo domagać się należnych pieniędzy?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zfśs, dofinansowanie, urlop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych