Skocz do zawartości

Zdjęcie

HUB usb-c do macka?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 15:13

Już dłuższy czas szukam odpowiedniego huba usb-c do mojego macka, ale średnio się na tym znam. Początkowo celowałem w któryś z modeli ze strony apple, jednak ceny trochę odstraszają, a w dodatku sporo osób jest z nich niezadowolona, dlatego szukam jakiejś fajnej alternatywy. Musi to być usb-c ponieważ w macbook air z 2019 nie ma zwykłego wyjścia usb :/

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 795 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 09:49

Apple sumiennie redukuje ilość wejść w swoich sprzęt. Poniekąd jest to przyzwyczajanie klientów do bezprzewodowych rozwiązań, ale czasami tradycyjne wejścia są niezastąpione, dlatego posiadanie HUBa, jest według mnie dość ważne. Niekoniecznie musi to być hub od appla, jest znacznie więcej firm tworzących te urządzenia i to po o wiele korzystniejszych cenach. 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 28 czerwiec 2020 - 09:53

A jak wygląda różnica pod względem jakości? Czy hub usb c, od apple będzie różnił się znacznie, od jakiejś tańszej wersji, czy może będą one w miarę zbliżone? 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 795 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 12:52

Od jakiegoś najtańszego urządzenia, będzie na 100% różnica, bo te buble z chińczyka, często nawet się nie odpalają. Jednak jeśli zechcesz wyłożyć jakąś większą kwotę, to otwiera się droga na wiele alternatyw. Chyba obecnie najlepszą alternatywą na hub usb c jest https://zenwire.eu/p...-DEX-Zenwire/54, oni mają tanie i przede wszystkim sprawdzone adaptery. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych